NEVIEM PRECO TO ROBI

Príspevok v téme: NEVIEM PRECO TO ROBI
dino26

Rozisiel som sa s priatelkou a ona mi robi napriek.Neviem,asi sa s tym nevie zmierit,ale to co robi je dost trapne az sa mi rozum zastavuje.Jednoducho som jej napisal nech mi da pokoj,nech nepise,nevola,nech na mna zabudne.Zobral som si veci a odisiel som bez rozlucenia a vysvetlenia,je to tak lepsie,citil som to tak.Napisala mi,ze dobre,ze mi nebude pisat,volat....,ale robi pravy opak.Uplne ju ignorujem,ale asi to ju este viac rozculuje. Myslim si,ze nedokaze sa zmierit s tym,ze som ju opustil,lebo vzdy ona okaslala chlapa a to ju stve. Lenze nezaujem vzbudzuje zaujem,ale ja chcem mat uz od nej pokoj. Zrusil som si cisla,ale zistila si od nekial aj tie nove. Co s nou? Nemienim sa s nou o tom rozpravat.

dino26

robila vela podobnych veci co pisu v tom clanku,mozno vedome,alebo ani nie. Zajtra si idem dat zmenit cisla a budem mat hadam pokoj.Dufam,ze ma nebude cakavat pred domom ako niekedy.

elablue

Tak mne pomohlo ze som si zmenila tel. cislo a je pokoj, tak ozaj nechapem ako si mohla zistit aj tvoje nove cislo

1258

akoze neviem na co je to dobre toto vsetko chapem ze ti to lezie na nervy ze ju nechces ani vidiet ale myslim a verim ze tak ako za to moze ona tak aj ty sam si pisal ze si nechcel ist k nim domov a potom ze ti to vratila cuudjes sa ja nie verim tomu ze ked tak vyvadzala tak mala na to dovod malokedys aveci deju bezdovodne ja som tiez mala takeho frajera ze jeho rodina to bolo akoby svete a tak vsetko co bolo pre neho dolezite to bolo akoby tabu a tak dalej taketo vztahy su velmi komplikovane a urcit presne vinnika to sa neda ty tu pises svoj pohlad na celu vec a ona by tiez pisala veci ktore boli neprijatelne pre nu a ten koniec ze ta otravuje mozno sa urazila ze si si to dovolil mozno si stale mysli ze sa date dokopy mozno chce pomstu a mozno len vysvetlenie poviem ti len tak bez vsetkeho odist tak to je svinstvo nezastavam sa nikoho to je len moj nazor ja by som sa na teba urcite uz davno vykaslala ktovie co ju este drzi aby to este nevzdala skoda ze nevie o tom ze tu pises kktovie co by k tomu ona povedala

Deee

mysli na to, ze ona vzdy caka tvoju reakciu a ked jej ju nedas...bude sa sice este nejaky cas snazit, ale raz ju to skutocne musi prestat bavit...mne pomohla ignorancia, no a asi nemusim spominat, ze som trikrat menila cislo...

asija

ahoj dino26 to tu ešte stále riešiš?Však si dostal toľko plnohodnotných rád a ty máš stále problém,máš ju ignorovať úplne teda aj myšlienkami.Vieš kam sa dostávaš?Možno si sa chcel poradiť,bol si nahnevaný,tak si to chcel dať zo seba von,teda si volil diskusiu ale ty si pomaly vsugeruješ že ti fakt ničí život a zrútiš sa pri tom nete.Uvolni sa,daj si kafé a zrieš inú diskusiu...

Deee

dino, ano odisla som z jeho zivota nahle, ale nechcel to pochopit, stale vravel ako ma miluje, ze skoci pod vlak, da ma na sud... povedala som mu chod a urob to, ale nevyhrazaj sa mi tu tym...otravoval mna, moju rodinu, moje kamaratky, ale neskor pochopil, ze ani tym si nepomoze, pretoze vsetci stali na mojej strane a postupne to utichalo, ale dobry pol rok to iste trvalo, bol ako kliest

dino26

chudera od zufalstva do toho mota este svoju mamu,stale mi vola a pise,ze si ju nevazim,ze sa neviem chovat,prisposobovat a teke.....

dino26

presne to iste robi ona,vyhraza sa mi ze ma da na sud za daake veci,to robila aj v minulosti,ale ked sme sa udobrili tak mi povedala,ze to tak nemyslela. Ale uz len to ze ju to napadlo.Je asi nevyzreta v tomto,ale uz ma dost rokov aby sa spravala dospelo.