chorobna ziarlivost

envy1234

ja som bola ziarliva vzdy, ale len trochu.. pri mojom priatelovi - neviem preco- som zacala ziarlit chorobne..a stalo ma to vztah.. teda ja sa modlim aby mi dal este sancu..

aaa, podrz ho, je to ta najtazsia vec bojovat sam proti sebe, ked ta zozieraju pocity neistoty, napadaju ta veci, co by ti normalne nikdy nenapadli.."co sa stane, ak.." a odrazu je clovek presvedceny, ze sa mi take nieco moze stat a nechutne ziarli... ja som si znicila zivot a asi definitivne prisla o alsku svojho zivota, daval mi stale nove a nove sance.. ale tvojho priatela podpor, stale mu vrav, aspon kym sa z toho nedostane, lebo je to makacka, ako ho lubis a si nanho hrda... drzim vam palce... a ak ste z BA, prosim, povedz, akemu psychologovi tvoj priatel chodi, lebo aj ja chcem.. dakujem

petrik78

ja som tiez nenormalne ziarlivy,zoziera to cloveka z vnutra,ale si myslim ze naopak aj ty by si mala dat najavo ze si ziarliva,to ho povzbudi,ze ti zalezi na na nom

ashley

no nieje sam lebo aj ja som taka ale zatial nemusim k psychologovi,ale myslim si ze to musi prekonat sam a ty mu musis nejako ukazat ze nemusi ziarlit:)