Je to velky rozdiel?

Lilu

ak si ece panna, a iba ta prstoval, to je pohodka.ak pride na vec urcite to zistis a to na sto pero.je to dost velky rozdiel

matelko

LOL :D ...zda sa mi to dost nepochopitelne ako mozes nevediet ci to robil prstami alebo penisom. By som rad vedel kolko mas rokov... Hlavne si ale myslim ze "je jedno co pouzije" hlavne aby vam pri tom bolo prijemne. Kupte nabuduce kondomy a bude obom jasne co kto pouzije ;) A ak chalan nieje blbec tak vie holku pripravit o panenstvo tak aby si to vedela uzit aj ona... ale na to nestaci 5 minut, to chce cas!

andreahh

Nechcem byt sprosta ale teraz nechapem ako mozes nevediet ci do teba vnikol penisom alebo prstom a oci si kde mala? :-))

eviak

o ked uz ste pristupili na intimnosti tak vsetku ostychavost odhod, videl ti ... kloaku :) neviem, preco by si sa este mala pred nim hanbit.. :)
mozno len nejak prstom zavadil alebo mykol trochu rukou.. ako dlho ten pocit trval?

evika

eviak...no ved jasne ze je hrubsi :), ale chvilu pri prstovani som mala taky pocit, ze ci nahodou...ale viem, ze 2 prsty to neboli.-preto som dostala strach, ze ci nahodou nevyuzil-vtedy urcitu- situáciu a...(ale zas na druhej strane si myslim, ze by taky urcite nebol... ale co ak nevedel co robi?)je mi trapne sa ho spýtať...

katika88

Haha ze kapanek :-)))))))))) ja ked som to videla prvykrat tak mi sli oci vyskocit ze toto sa ma do mna zmestit xixi

eviak

nestras! prvy krat to trochu boli ale neumiera sa na to..
je to rozdiel, penis je kapanek hrubsi ako prst :) ale je to fajnoveeee :)