Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?

Príspevok v téme: Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?
lucuša

Mám problém, ktorý sa týka potenia rúk! Či leto, či zima furt ich mám mokré. Umyjem si ich a za moment, stačí, keď dačo chytím do ruky zas sú mokré. Ale sú aj chvíle, keď ich mám zas naopak úplne vyschnuté, ale to mi vôbec neprekáža. Dokáže mi niekto pomôcť s týmto problém... Má niekto skúsenosť???

Johankaa

Ahojte.Mohli by ste mi nejako poradit na extremne potenie ruk, podpazuch aj noh?nestava sa mi to pravidelne a ani neviem prist z coho to moze byt...bola som uz na roznych vysetreniach ako gastro, gynekologia, endokrinologia, a vsetko v poriadku...z coho by to asi mohlo byt?alebo coho by som sa mohla vyvarovat,aby sa mi tak moc nepotili? dakujem

potenie

Pracujem vo Vyšných Hágoch. Operáciu pre nadmerné potenie rúk vykonáva doktor Tripský. Stačí ísť na oficiálnu stránku národného ústavu , tam sú všetky podrobnosti.

sunnym

to Pereda: tiez som sa snazila nedavno vybavit si tu operaciu na Hrudnikovej chirurgii v Ruzinove, som vo VZP a odmietli ma operovat aj ked usudili, ze je to potrebne znova ma otvorit...mozes mi napisat mail,rada o tom popisem,ja uz som na tej operacii bola pred par rokmi..zatial ahoj

Pereda

Ahojte ! K operácii na hrudnikovej chirurgii sa snažim dopracovať už pomaly rok ...najskôr tam bol problem s Dôverou a teraz keď som sa konečne dočkala septembra a prestupila do Všeobecnej ...mi včera Dr.Krajč napísal že vraj ani oni to už nechcu preplacať a že naj bude ak si sama zaplatím 1400 eur,- ...mám 22 rokov a študujem takže takú čiastku si hneď vycucám z prsta...som totálne vytočená a nešťastná z tohoto celého cirkusu ako si ma pohadzuje jedna poisťovňa s druhou , kde mi hlavná revizna doktorka potvrdí že mi to 100% uhradia a 5 dni po čase na zmenu poistovne mi pride od doktora takato odpoved....ma niekto podobny problem ? Dufam je to dočasné a Všeobcná sa spamätá lebo budem vraždiť !

sooci7

ahojte, absolvovala som operaciu na odstranenie potenia ruk a podpazusia cca v roku 2009 v blave, ak ma niekto otazky piste na mail. Tiez by som chcela upozornit na stranku Klinika hrudnikovej chirurgie na FB.. skupina je uzavreta www.facebook.com

Deaa

aj Union prepláca tento zákrok, len Dôvera nie čo je škoda, pretože oni berú tento zákrok ako estetickú operáciu nie ako zdravotný problém čo je podľa mňa pekná hlúposť, ja som našťastie mala VZP čiže som nemala problém s operáciou.

tpch

petka, co sa cudujes, Dovera je odrbavacka, vlastni ju financna skupina Penta, ktora si na prachoch sedi a o zdravie svojich poistencov im nejde, len o tie prachy, ktore im kazdy mesiac odvadzas.

petka555

ahojte, chcem sa aj ja podelit so svojou skusenostou....rozhodla som sa podstupit operaciu, na odstranenie potenia, kedze v zamestnani aj v sukr. zivote ma to otravuje uz veeelmi dlho, asi od detstva...ide o to, ze som sa stretla s problemom - ktory riesim uz vyse dvoch mesiacov. moja poistovna dany zakrok nepreplaca - ide o doveru, kokos dovera, ze dovi, rozhodla som sa poziadat o vynimku, tak stale cakam, ako sa mi vyjadria, VŠZP to vraj preplaca, tak ak mi daju negativnu odpoved, tak sa prehlasim do všeobecnej. som totalne vytocena, lebo som nasla konecne sposob,ako byt stastna ( lebo mam z toho dost velke mindraky) a teraz toto. stoji to inak 1500 eur, co mi teda nepripada vobec malo:( mate niekto s tymto skusenosti?

honeybee154

ahojte ... ja som si asi pred mesiacom pisala s doktorom Tiborom Krajcom co robi tuto operaciu, bol uplne zlaty, hned mi odpisal a poslal aj v prilohe vsetko o tejto operacii, ale ludiaaaa on mi napisal ze mi zavola sestricka ale ona mi do teraz nezavolala, tak som mu napisala mail ale uz mi neodpisal :( ...ja nechapem co to ma znamenat :(... uplne som uz bola pripravena ze ma odoperuju a konecne sa mi prestanu potit ruky aj vysetrenia som si dala urobit a on ma teraz takto hnusne odbyl :( ... myslite ze mu mam zavolat alebo co?