zapal vajecnikov??

Príspevok v téme: zapal vajecnikov??
fnukkkk

ahojte, chcela by som vediet ako sa prejavuje zapal vajecnikov...? lebo neviem ci ho nahodou nemam... :( boli ma brusko nalavo tak zvislo dole..taka pálivá bolest....u gynekologa som nebola pojdem az v stredu..kedze teraz ani nemozem, lebo su sviatky.. :( napiste mi prosim ak s tym mate nejake skusenosti...dakujem. velmi mi pomozete!

ifka

moze to byt vselico.ta bolest pod bruskom moze byt zapal slepeho creva,ked mas uz aj vytok a pri curani ta to boli,moze to byt pokrocily zapal,ktory ti uz presiel na mocove cesty..nieje to sranda,preco nejdes na pohotovost,ale rovno na kliniku?

dusana

A prosim Vas o velku pomoc viem ze sa tu najdu nejaky odbornici co by mi pohli dat radu ..... A strasne ma to pali pri moceni vsetko pohode ale ked sa vicikam tak je to strasne a vnutri vsetko a tie vitoky no to je strasne silne ale strasne . dakujem za radu

dusana

Ahojte mam 15 rokov , chcela by som sa spytat mam silny vytok az hnedi boli ma pravá strana a pod bruskom aj silne krvacanie som mala na posledy pri mentruacii vracam teploty mam a doktori mi nevedia prist na to co vlastne to mam. A ide mi ta bolest az do pravej panvi.

fnukkkk

este som zabudla, ze som mala aj vytoky..ale uz teraz ani nemam..oni boli asi len tak 2 dni..vvtedy ma vsak este tak nalavo brusko nebolelo :( ... napiste mi prosim lebo do stredy to nevydrzim..chcela by som vediet vas nazor, lebo ste tu urcite aj nejaky odbornici...fakt vdaka