Pupocnikova krv

Príspevok v téme: Pupocnikova krv
umbilical cord

Aky mate nazor? Ja som to nasmu dietatku chcela dat urobit, ale moj gynekolog ma na to asi taky nazor, je to je este daleka buducnost, najmenej 30 rokov a este sa vobec nevie, ci po zamrazeni sa nestrati hodnota a ucinnost tych stem cells. Vyjadril sa k tomu asi tak, ze on ma 4 deti a nedal to urobit ani jednemu.. Tak ja neviem.

silviia

za darovanie neplatis nic.
ked si chces uskladnit pre vlastne potreby je to dost drahe.
ale skoda vyhodit tak vzacny material,co moze niekomu zachranit zivot.malo by sa to odoberat automaticky pre potreby kohokolvek kto to potrebuje

umbilical cord

Nashi, rozhodujem sa, ci darovat alebo uskladnit, to je teraz moja dilema. Ale dakujem z priania, vies, najviac ma stve, ze sa nam nepredklada cela pravda..

nashira

:).Umbi tak drzim palce ...a asi som dobre postrehla ,ze si to ides nechat odobrat...ak ano tak ti prajem nech to nemusis nikdy pouzit.Prajem vam vela zdravia.....naozaj uprimne.

umbilical cord

Este existuje aj taky nazor, ze je to ako s potravinami, ked je nieco cerstve tak to ma najvacsiu hodnotu, akonahle sa to zmrazi tak sa straca hodnota.. Nie uplne ale straca

umbilical cord

Vraj sa plati aj za to darovanie.. Ale neviem, ci rovnaka cena.. Nashira, na vela strankach sa popisalo, ze percentualne je velmi tazko sa vyjadrit pretoze v praxi su este v plienkach..

mentolka

hmm to je pravda,vsade to propaguju ako vseliek na cely zivot a skutocnost je ina.Stoji to naozaj nemale prachy a nieje to stopercentne.Asi najlepsia moznost je ta co pise zmrzlinka ale zasa nie kazda zena otehotnie na poziadanie a takisto ten cakatel nemusi vydrzat cakat 9mes. na narodenie zachrancu.