Prvy Krat

Príspevok v téme: Prvy Krat
123123

ahoj,pocujte...dufam ze mi pomozete... mam 16,chodim s priatelkou par mesiacov,este sme spolu nespali(len oral a ruka zatial..vsetko v poriadku:)).. minule sme sa chceli uz spolu normalne pomilovat,lenze..cely cas,celu predohru nebol problem ze by mi nestal penis,skor naopak:D ... ale potom,ked som si nasadil kondom to zacalo byt horsie,proste z nicoho nic sa nie a nie postavit,tak ze som ho nedokazal ani partnerke zasunut dovnutra,nechapem v com moze byt problem,pretoze 2 minutky dozadu som erekciu bez problemov mal,nikdy som problem s tym ze nemam erekciu nemal.Napadlo ma ze to moze byt z nervozity a pod. lenze ja som sa necitil nijak nervozny,tesil som sa na to :( tak teraz neviem...
Keby som si nemusel nasadzovat prezervativ,tak by to bolo urcite okej,lebo ked sme boli na sebe nahy,tak stacilo aby som pohol panvou a bol by som v nej,lenze ked sa musim oddialit a dat si kondom,tak potom to uz nejde :(
Prosim poradte mi :( neuveritelne ma to stve

elablue

Chalani sak vam vravim,ked vam ho bude nasadzovat partnerka a zbavi vas tejto zataze tak sa nebudete rozptylovat a to vzrusenie vam vydrzi.

ajja

no 123123 : to iste sa stalo aj mne uz 2 krat mam 17 a tiez mi to nejde s tymi kondomami to je fakt blbe cely cas som ho mal tvrdy a akonahle som si nasadil gumu tak jednoducho zmakkol a ktomu sa mi uz vten cas vobec nechcel postavit je to asi tym ze sa asi nejako odreagujeme aj tebe to bolo tak ze ked si si nasadil gumu tak klesol a uz sa ti nechcel ani postavit ?? lebo mne hej

lolita22

ide o to ze si sa priliz tesil( aj u mojho to tak bol;) ) a potom to zdrziavanie s kondomom to nikto nema rad... nechaj ju nech ti ho nasadi ona:))

elablue

Bude to tym kondomom ze sa s nim musis babrat. Tak ti poradim co robime my kedze sme mali tiez taky problem. U nas mam nasadzovanie kondomu na starosti JA.Takze priatel sa nemusi rozptylovat jeho nasadzovanim a este mi to trva o poznanie kratsie nez jemu takze to uz neberie ako nieco rusive ale ako normalnu sucast predohry.