moze mi zobrat deti?

Príspevok v téme: moze mi zobrat deti?
suzis

som rozvedena...mam dve male deti...od manzela som sa odstahovala..isla som k mame a tlacime sa v dvojizbovam byte traja dospely a dve deti...byvaly manzel si teraz kupil novy byt, ide sa zenit a chce dat na sud navrh na zverenie deti...ma sancu??..prosim poradte mi...strasne sa toho bojim..ja som este na materskej..nemam majetok, som u rodicov..on ma byt, dobru pracu..ma sancu mi zobrat deti???

tatianuska

a neda sa snim dohodnut??on si toho syna doslova kupuje.a potom z toho vyrastie daky chuligan,peniaze,partia,drogy.Suzis ja ta strasne lutujem,bud silna a pokial si veriaca skus dat za seba na svetu omsu-za boziu pomoc.z vlastnych skusenosti-BOH pomaha

tatianuska

suzis neviem kolko mate deti ale hlavne sa snaz aby mali svoju detsku izbu,myslim ze u toho dedka by vam bolo omnoho lepsie.no nemusis tam mat najnovsi nabytok len proste riadne upratane,kazde dieta svoju postel,upratane hracky...jako ja som bola tiez prekvapena ked mi dosli dve uradnicky pred branu,a to boli u nas 3krat.normalne som si myslela ze tu kontrolu niekto na mna poslal-synov otec.ale pokial mas upratane,navarene niet sa coho obavat

suzis

TATIANUSKA...ten zivotny pribeh, co si mi pisala...akoby si kopirovala ten moj..do isteho bodu..teraz som presne na tom bode, kde invalidna zena nedokazala zabezpecit deti..ja sice nie som na invalidnom dochodku..ale ked mam po pravde povedat, nemam daleko k celkovemu kolapsu, alebo k psychickemu zruteniu...ten priebeh toho..akoby si opisovala mna...neuveritelne...s mojim byvalym sa dohodnut neda...proste on si neuvedomuje, ze ide ublizovat mne, ale robi to v podstate cez deti...kazdy mi dava nadeje, ze mam vacsie predpoklady..vacsie sance a viac argumentov voci nemu...ale on ma peniaze..a to robi dnes vela...a ta socialka, ze takto chodia domov..to som naozaj nevedela...netusila som, ze to ma takyto priebeh..bez ohlasenia a ze ti uplne do sukromia idu..proste skrinky...chladnicku...to ma zarazilo....

tatianuska

moj terajsi manzel si osvojoval mojho syna ktoreho som mala za slobodna a tiez u nas bola socialka normalne som musela ukazat chladnicku,otvorit skrinky v detskej izbe,pozreli aj kupelnu a WC.a to dosli jak sa povie "namatkovo",ziadne ohlasenie ze vtedy a vtedy sme u vas.oni to skumaju v akom prostredi dieta zije

tatianuska

jeden priklad z mojho okolia-svadba z lasky,tri deti,postavany dom,hypoteka na 25rokov a ked uz si mali po 14rokoch nahanania pekne nazivat ako rodina "bum".ona po tazkej zenskej operacii,jeho vycitky ze on si zivot takto nepredstavoval,odisiel z domu,frajerky,deti zahrnal po materialnej stranke,po rozchode s frajerkou navrat k zene,na pol roka klud potom odznova,pridal psychycke a fyzicke tyranie na zenu,po troch rokoch rozvod,sud pridelil deti k zene.ale kedze ona je na invalidnom nedokazala sa one po materialnej stranke dost postarat,on to vyuzil a deti dali do vychovy jemu.ju pod tlakom donutil aby sa vzdala svojej ciastky v dome,po rokoch isla byvat k rodicom a on dosiel aj s frajerku byvat do domu.a take jedno porekadlo hovori ze:Bozie mlyny melu pomaly ale isto.ona s odstupom casu vyliecena,robi v poistovni a on dostal rakovinu,co mu doktori davaju par mesiacov,frajerka usla,deti sa chcu vratit k mame.a aky to bol hrdina

denisa

a to sa neda s nim nejako dohodnut? aby sa deti u vas striedali? deti si zasluzia oboch rodicov a ak ich chcete obaja, je najlepsie sa dohodnut. drzim palce

alana2

suzis ak ti mozem poradit treba hlavne hladat dobreho pravnika nech stoji co stoji,a myslim ze na sude mozes povedat aj to ze ked on ich zahrna materialnymi vecami,samozrejme ak ma o ne zaujem bude ich zahrnat viac a viac,tak ze oni potrebuju aj citovu lasku,no a nech ta neodradi ani jeho mozne tvrdenie ze ich dokaze lepsie zabezpecit po materialnej schranke.drzim palce!bojuj!!!

mimi.a

ked som sa rozvadzala ja, moj syn mal 7 rokov a veru sa ho nikto nepytal, s kym chce byvat, dali ho mne.. a to sa byvaly o neho prvy polrok bil ako tvoj ex.. potom ho to preslo a teraz sa s nim sudim ako ty o vyzivne.. A sudu sa neboj, ja som si nasla pravnicku a ona mi fakt dost pomohla. A ak neplati nacas vyzivne, tak mu na sude rozhodne neuveria, ze ma o deti zaujem.... moj nazor. Nech ti to dobre dopadne:)

wlada

skoda, ze sa nevyznam v pravnych veciach, ale viem, ze sud bude skumat, ci maju tvoje deti svoju detsku izbu,kvoli tomu sa snaz ist byvat k dedkovi - dufam, ze ten dom, v ktorom byva ma kupelnu a zachod, lebo na sude beru do uvahy aj take veci. Na dnes uz koncim, dobru noc

suzis

syn je kopia povahy jeho otca...hodnotu maju veci..nie city...proste snazim sa..mama mi pomaha..aj moj otec..pekne sa snim rozpravame..ale on len to svoje..a chce pocitac..a toto a hento..a ked to ocko kupi..tak je svaty...nechape moju situaciu...viem, pochopi ked bude starsi..ale strasne to boli