Rastovy hormon v mäse!

RNG

Dnesne zamorenie masa je zvyskami antibiotik, rastovymi hormonami,herbicidmi, pesticidami a priemyselnymi exhalatmi.
Naviac je dobytok krmeny krmnymi zmeskami, kore maju velmi obmedzene zlozenie, presny opak pestrosti u volne pasuceho sa dobytku a to sa odrazi aj na zlozeni masa.
Mnohe potrebne latky v nom chybaju, napr CLA, ktore je zodpovedne za neukladanie extra tukov, a hromadu inych.

wia77

ahagya dakujem za nazor,ved-nemohol nesportuje stravuje sa rovnako ako predtym ako to k nam zacali dovazat,a ako je mozne ze znama schudla asi 8kg od kedy kupuje len bio maso?Moj otec je trener a ma rovnaku skusenost s ludmi ktorych trenuje,ja neviem asi na tom nieco bude ja som na bio mase a pomohlo......

shagya

viem o tom ze maso v dnesnej dobe obsahuje rastove hormony a ktovie co vsteko este...len asi o tom vie stale malo ludi....
ja som vegetarianka..teda raz za tyzden mam kusok masa aby mala mama ciste svedomie:D ale inak maso okrem ryb nejem...je to svinstvo a pokial sa stravujete inak zdravo jeho vylucenie vam neuskodi..najma ak tak ako ja ho jete raz do tyzdna...
nechapem ludi co si hned rano nacpu na rozok sunky a udene a neviem ake svinstva...po prve ide predsa o nase zdravie...a po druhe..nie je im luto tich ubohych zvierat??...nehovorim keby sa chovali a jedli len take mnozstva co clovek potrebuje ale toto je vyslovene obzerstvo..a ako hovorim- zjest viac masa ako je nevyhnutne, je vrazda...viaceri so mnou nebudu suhlasit ale je to moj nazor a ten mi nikto nevezme...
a najma teraz cez sviatky...ze sviatky:D...to je fakt vtipne..ludia sa len pretekaju kto zje viac udeneho pecenej kacice a reznov...ja som nemala z tohto nic a som zdrava a mam ciste svedomie...po takomto obmedzeni masa mam dokonca aj krajsiu plet...ved sa nad zamyslime v minulosti sa maso jedlo maximalne v nedelu a ludia zili...

ved

tak a nemohol pribrat prave kvoli tomu, ze jedol maso? maso je bohate na bielkoviny, tak mohol nabrat hmotu. hlavne ak sa venuje aj nejakemu sportu.