Mikrodermabrazia

delphia

ja som kuru touto metodou podstupila na jesen min. roka a v zime a mam pozit. skusenost. nakolko mam uz svoje roky a plet s rozsirenymi pormi, tak sa plet naozaj pekne vypla, farebne zjednotila a aj pory sa stiahli. doporucujem...

janiska

Hm, ale v mikrodermabrazii myslim nejde o kyseliny, nemas nahodou na mysli chemicky peeling? lebo to aj odpoveda cene, jedno sedenie na mikrodermabraziu vychadza okolo 500,-

macik

aha, no tak to je presne ono, kamoska tam chodila na to, par mesiacov vyhadzovala 1500sk za jendo osetrenie a efekt ziadny, iba sa supala ako had... mala uplne spalenu pokozku z kyselin

macik

ak myslis v kozmet.salonoch, tam su tie pripravky-kyseliny a peeling tak prehnane silne ze sa supes po nich jak uzovka, ja pouzivam mikrodermalnu sadu Mary kay kuk sem

www.marykay.sk

ziadne supanie, jemny peeling je to, pokozka ostane nadherne vyhladena a rozziarena, funguje super na zbrusovanie porov a jazvicky po akne

lenca

no neviem...kamaratka bola pred par rokmi, a je este viac flakata, ako pred tym...a to sa natierala vysokymi faktormi....