Vitamíny na tvorbu spermií

liara

Trunchelicka: Viem, že rozhodnutie je na mne. A ver, že ho zmením len musím ešte vyčkať chvíľku.
Daniellina: Áno? Myslela som si, že mi napíšeš že také neexistuje. No toto je dobrá správa! A ponúkajú aj nejaké výhodné balenie alebo zľavu keď si objednáme aj jedny aj druhé?

daniellina

liara no tie ktoré som ti tu opisovala sú pre mužov ale pre ženy ponúkajú tiež a tie sa volajú pinkfertil... je to produkt podobný tomu mužskému, takže tiež doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti...
apokryft akože sme tu nič konkrétne neporadili?... a bluefertil a pinkferil to je čo, hm?... veď to sú konkrétne tabletky, či sa teraz mýlim ja?... ak nemám pravdu tak ma oprav!...

Apokryft

Čítal som niekoľko príspevkov dozadu ,ale nič ti tu vlastne neporadili alebo sa mýlim.Je veľa bilín čajov extraktov na čisto prírodnej báze ktoré pomáhajú zrýchliť spermie,zvýšiť libido a podporujú správnu činnosť semenníkov .Neviem či ešte potrebuješ poradiť ?

mirinho

@if to mas z kade, ze na tvorbu spermii su dobre ovsene vlocky?? to som este nikdy nepocul! :-O:-O ze su na to rozne tabletky, tomu verim ale tomuto????to je riadny blud!

trunchelicka

-liara- rozhodnutie je uz len na tebe!...no keby mam ja takeho doktora, tak uz davno nie som jeho pacientkou!!

liara

Daniellina: Áno, možno sa na to dám ale jednoznačne až neskôr, teraz nie! A tie tabletky sú iba pre mužov alebo sú nejaké aj pre ženy? Keby som chcela aj ja brať nejaké, nevadilo by to, že by bral aj môj muž aj ja?

daniellina

liara verím ti a hlavne aj zohnať takého, ktorý by ťa zobral... ale veď uvidíš, možno sa rozhodneš a pôjdeš do toho aj keď ťa to bude stáť viacej úsilia... no pome radšej k tým tabletkám... vôbec si o nich ešte nepočula?:-O... je to vlastne doplnok stravy pre mužov na zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie... obsahuje bylinné extrakty, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyseliny... a sú zamerané ešte aj na podporu fyzickej a psychickej kondície... tak v skratke opísané... pýtaj sa ešte, čo chceš vedieť...

liara

Trunchelicka a Daniellina: Baby ani mi nehovorte, už mam na neho strašne nervy:-( A začala som premýšľať nad výmenou, len to je zdĺhavé a teraz na to chuť fakt nemám:-( Nepoznám tie tabletky, čo je to za ne?

daniellina

liara to mi akože chceš vážne povedať, že ti doktor neporadil žiadne konkrétne vitamíny?? to je čo za doktora??:-O no nič, radšej to nebudem ďalej ani komentovať... a skúsim ti poradiť nejaké tabletky. osobne s manželom máme dobré skúsenosti s tabletkami bluefertil. počula si o nich už, či ne?