SMRŤ VYKUPENÍM?

Príspevok v téme: SMRŤ VYKUPENÍM?
chorôbka

Mili citatelia, myslite, ze je normalne, ze coraz castejsie pomyslam na smrť, s radostou? Nie ze by som mala samovrazedne myslienky, ale vobec by mi nevadilo odist z tohto sveta, ktory je plny zla, spiny, problemov, honby za majetkom, bolesti. Mam 28 rokov a dlhodobe zdravotne problemy, velmi bolestive, ale zase nie nevyliecitelne. Mam blizkych, ktorych lubim, ale verim, ze sa stretneme v dokonalejsom svete. Som slaboska, ktora to dopredu vzdava? Mala by som vyhladat pomoc? Mavate aj vy taketo myslienky? Ked o tom zacnem s niekym hovorit, hned povedia ze som morbidna, tak si to radsej nechavam pre seba.

chorôbka

a niekto sa pytal na priatela- mam aj priatela. ale pracuje v Anglicku :-( vidime sa velmi zriedka, aj ked mi casto vola,ale v tejto situacii mi to nie je vela platne. niekedy ani na nakup nevladzem

chorôbka

bola som doma na PN skoro rok. a potom aj lekari uz boli zo mna nervozni, ze mam uz ist do prace. ale odvtedy je to od 10 k 5tim. ale teraz mam vacsi projekt rozpracovany, bol by problem ak by som vypadla, niekto by to musel za mna zobrat a nerada robim problemy. do polky aprila musim vydrzat bez PN.

aduliena

Jasné, ako chceš, ale hocikedy mi môžeš napísať, ak budeš chcieť.
Neboj, nikto ťa tu nebude odsudzovať, ani zatvárať na psychiatriu.
Musíš pracovať tak ďaleko od domova?Nie je možné nájsť iné riešenie?

sykorka

a vobec sa nezlepsil tvoj zdravotny stav za tie dva roky? a odkedy si spat v praci? sama si chcela spat do prace? lebo ak mas bolesti, nie je to asi bohvieco, sediet kdesi za stolom....

chorôbka

dakujem, ste zlate :-) ale forum je asi lepsie ako mail, mozme skor reagovat, aj ked tu musime byt diskretnejsi. lebo este ma tu dakto spozna a zavrie na psychiatriu :-)

chorôbka

fgf, to som rada, ze aj ini to tak vnimaju. ja som si uz zacala mysliet, ze daka dusevna choroba sa k tomu vsetkemu pridava..

aduliena

Chorôbka, no ešte nejakú tú chvíľku tu budem...:o) Môžeš mi napísať aj mail, ak chceš.
aduliena101@azet.sk

chorôbka

ja ani nechcem dako medzi ludi. dost ludi poznam prostrednictvom mojej prace, kedysi som bola spolocenska, ale teraz sa vela veci zmenilo za 2 roky co mam tieto zdrav. problemy.

fgf

chorobka, neviem ci su tvoje myslienky na smrt normalne, ale ja som rovnaky pripad ako ty :D vobec neplanujem samovrazdu ani nic podobne, ale smrt mi pride ako dobra vec, dalo by sa povedat, ze sa aj tesim, ale predtym este chcem postihat niektore veci :)