aku ma sancu vysudit si deti???...a pritom neplati vyzivne..

Príspevok v téme: aku ma sancu vysudit si deti???...a pritom neplati vyzivne..
suzis

moj byvaly manzel chce vysudit deti do svojej opatery....pritom bezi exekucne konanie, co mi dlzi za tri mesiace z minuleho roka...a teraz od novembra uz neplati vobec...mam podane aj trestne oznamenie...Dalej je tu porusovanie nariadenia sudu, lebo pravidelne deti nenosi naspat tak ako je urcene v rozhodnuti, starsieho syna si brava spred skoly bez mojho vedomia...momentalne sa ide zenit, kupil novy byt a chce argumentovat stym, ze je materialne lepsie zabezpeceny ako ja, a ze deti chce vniest do "uplnej" rodiny...som bezradna..ma sance???

suzis

..urcene vyzivne je nejakych 10% z jeho platu..!!!..ani to nie je schopny platit, teda neplati to vedome...pricom on zije na vysokej nohe...na deti kasle...do vychovy ich chce len preto, lebo je strasne lakomy..nechce platit vyzivne...ak by som mu navrhla, ze nemusi platit nic...o deti by ani nekopol...pravnik??..som este na MD..vyzivne vo hviezdach....som s detmi sama..pre mna je to zlozite...

jablonka

podla mojho nazoru, ak si neplni vyzivovaciu povinnost a argumentuje tym, ze je lepsie materialne zabezpeceny..... no je to negovanie sameho seba. skus si ty cez pravnika vysudit vyssie vyzivne, ked sa ma tak dobre.