syndrom toxickeho soku

tina

no tak to teda budem musiet... ked ani gynekologicka nevie co ma so mnou robit.. :( a o tom dievcati to som citala uz vcera..

pravda je taká...

takže ako som správne pochopila, lieči sa to antibiotikami, nie hak! skoč za obvodným a povedz mu tvoj problém...

tina

no vsak skusam vsade hladat ze co by sa dalo kto by mi poradil a zatial nic..a tampony ako som si pravidelne menila kazde 3-4 hodiny a aj tak..takze na to sa spoliehat nemozeme...

jasne

no je to riziko, ale ked vymienaš do 5-6 hodín, hádam ništ sa nestane... ale tiež by som sa bála tamponov. už s nimi nespávam, použ. vložky radšej...
ale tak sa to musí dať nejak liečiť. skús napísať, na antikoncepcia. com- hádam ti poradia....

tina

no tak spat uz by som s tym nespala...ale tak vies ked som bola mlada kazdy mi hovoril ze ako mozem mat vkuse tampon ale tak to som este necakala ze nieco take mozem dostat..a vidis.. uz tampony nechcem ani vidiet.. si ich dam iba fakt ked idem niekam kde by sa asi vlozka nehodila :)

jajka

mne tampony tiez robili strasne zle, raz som z toho mala tento sok, a ked tu citam, ze babenky s tym aj spia tak mam dost...

tina

tak zo zaciatku som vlastne mala strasne bolesti celeho tela,odpadavala som, mala som hnacku, vysoku teplotu, a neskor som zacala aj zvraciat...a vzdy to trvalo asi tak hodinku az dve...no proste ked si predstavim ze mam dostat kramy tak radsej by som ich nemala :) a tampony..no..je pravda ze niekedy som ich pouzivala pocas celej menstruacie ale neskor ani nie.. striedala som to s vlozkami ale to ti uz nepomoze :) ak to raz mas tak bohuzial sa ti to moze vratit aj ked si uz do konca zivota "nezalozis" tampon..

sedmikraska

tina a mozes prosim popisat co si pri tom prezivala? Velmi by ma to zaujimalo, dost mam z toho pri pouzivani tamponov strach..

tina

STS sa robi z nejakeho virusu ktory sa nachadza normalne v nose a v posve...ale ako hej z tomponov..tak ja uz neviem co mam robit..ci mam ist sama niekam sa dat vysetrit alebo co..