Prosiiiim poradte!!!!!!!

Príspevok v téme: Prosiiiim poradte!!!!!!!
hhaalloo

Chcela by som sa opytat... mala som sex prvy krat.... Mala som ho s kondomom a moj priatel sa ani neurobil....Je nejaka sanca ze mozem byt tehotnaa??? kramy mi nemeskaju ale strasne stresujem ....väcsina hovori ze to kazdy po prvy krat takto stresuje... tak prosim mi napiste co si myslite o tom vy...diky moooc..:)

martin242

Nie, niesom medik ani doktor, neboj sa, skôr laik-amatér s malými skúsenosťami :)
A jednak ohľadom tejto tématiky veľa čítam , zaujíma ma to a teória sa spája s praxou...
Zvláštne, že s problémami ohľadom tejto tématiky za mnou chodia aj v práci. Asi som si mal spraviť inú školu, no čo už... :)

martin242

V Tvojom prípade je to naozaj najskôr stresom. Ten spolu s chorobami u žien dokáže veľmi ovplyvniť pravidelnosť menštruačného cyklu.

rendynka

aaale prosim ta nerob si stresy, velmi pochybujem ze by si mohla byt tehotna. Daj si pohar cerveneho a hadam ti menzes pride rychlejsie. Meska ti to isto od stresu.

martin242

Nie, nechcem nikoho strašiť, bohužiaľ, je to ako som napísal, takže spoľahnúť sa na to veru nedá, i keď potešujúca správa je, že v danom výlučku je podiel spermií naozaj malý.

martin242

Musím vás sklamať dievčatá, ale muž, hoci nedosiahne orgazmus a nedôjde k ejakulácii je schopný ženu oplodniť, pretože pri vzrušení sa uvoľnuje z Cowperových žliaz nachádzajúcich sa pri koreňi penisu sekrét obsahujúci isté množstvo spermií.

Ak bol použitý prezervatív, netreba mať obavy, zlyhá ich len okolo 2%.

hhaaalloo

hehe bubacik ako si to pekne napisala hehe :D:.. nooo duufam ze aj ja ten flacik uvidim ...ale uz ma bolia krize a aj brucho tak asik to uz dostanem aspon dufam ....diky za rady...:) piste aj ostatny co si myslite o mojom probleme....

bubacik

hheh,..mOJ PRIPAD :D..po prvom milovani juuj som mzslela ye ma asi porazi,meskanie dva ytzdne,nervy v kybli,chalan nestastny ze ho moj foter zabije no haluz,ked osm to dostala tak taky super pocit ako nikdy ked som isla na wc a zaas flaak :D..al eodvtedy si hovorim nikdy,radsej hak a mam pokoj,teraz sa z otho len smejeme :)takze tak,neboj sa nic zadne babo nebude :))