Ako často pijete kávu?

matriska

KAVAJEFUJ

Aj pre mna kedysi bola. Nechapala som ako niekto jej moze prist na chut, no vekom sa u mna vsetko zmenilo.

Pag

Ja pijem len tu tzv.smetovu (odv.od slova smeti) tu kavu vyrabaju asi tak, ze metlou pozametaju tie resty, co zostali na zemi z drahej kavy. Velmi si cenim to, ze ju mozno pit na litre a tlak je rovnaky, raz mi dokonca klesol pod 50, ale nevolal som RZP cku, tu som mal v pe.ku, vsak nedocitam rozcitanu knihu kvoli tlaku?, ale neviem, preco je taka draha? 50 centi ta to de sme?? Laska moja de si? Chybas mi ta de si? Mama!! Mama!! Od pondelka precenit, cena bude 31 centi, aby sme sa uz naucili pocitat na centi. Mozno preto je taka draha, lebo z nej mozno aj vestit, dnes rano mi napr. vyslo, ze ma najblizsich dvesto rokov necaka nic. No pekne! Bon soir:-)

Kavman

Kto pije často kávu tak bezpochyby ocení kvalitný kávovar. Ja som veľký fanúšik tých od Krups. Pozrite si tento článok, možno aj vás presvedčí o kvalitách kávovarov Krups www.testado.sk

danena

Raz za deň, po obede zakaždým dostanem chuť. A pokiaľ je to pravá káva, nie nejaká nesca zalievaná a nepreháňaš to tak je to iba prospešné. Samozrejme pokiaľ nemáš nejaké problémy so žalúdkom alebo tlakom vysokým

enrikap99

Môžem ti jedine doporučiť kávovar Jura J6, my ho máme teda na firme, ale za ten deň v práci si kolkorázy robim kávu aj 4x :D je fakt kvalitný

simusaaaaas

Ja kavu nepijem, brat pije nescu 2x a mamka kavu s hubou reishi1-2 x ;) vraj na nu neda dopustit, ma viac energie ako ja :D :D

briigiitka

ahoj,som milovníčka kávy. Ja vypijem aj 4-5 šálok za deň,ale iba espresso bez cukru a bez mlieka. Takto je najzdravšie. Rozprávala som sa mnohými šefkuchármi a s ľuďmi ktorí robia kaviarni,tí mi povedali ,že iba presso/espresso je dobré na čierno. Nesca je humus,3v1 atď. - oni mi povedali takto :-) ale ináč ani mne nechutí nesca takú spálenú,čudnú chuť má,hlavne po vypití kávy. Ak rád piješ kávu,nerieš koľko je zdravé,ak ti bude robiť zle to aj sám pocítiš. Jedna moja kamrátka tiež bola kávičkárka,počase jej začalo byť zle po káve,náhle je stúpil tlak,búšenie srdca- stala sa citlivou na kofeín. Me káva iba dobré robí,ja mám nízky tlak od detsva,bez kávy som mi točí hlava :-D

akinom007

2-3x denne nescu s mliekom, ked som v kaviarni tak capucino. Po 16-tej kavu uz nepijem, lne v pripade vikendu ze idem von a budem dlhsie hore