Bolí ma prsník

Monika123

Ahojte Mam 17 rokov a boli ma jeden prsnik,neviem co mam robit nebola som este u lekara..bojim sa s coho to moze bit.nasiel bi sa niekto kto bi mi nieco poradil?

mirkaaa

klára21 no som zo slovenska ale momentalne som mimo hihih no ja mam rada suknicky ale vzdy ked idem na gyndzu tak sa to neda bude je zima alebo prsi alebo furt daco ta podskakujem mu tam bez nohavic ta jajajaj

klára21

A ty nie si na Slovensku? Nuž ano, chystám sa, ale nenávidím sukne, punčocho a tak, čakám, kým sa počasie trochu umúdri. Dnes je krásne jarné slnečné teplé počasie, ale dnes nie je doktor.. haha, vždy si nejakú výhovorku nájdem, ale určite sa ozvem, papá

mirkaaa

klára21, tak potom sa ozvi ako to dopadlo aj ja tak o pol roka hih ti dam vediet lebo az potom dojdem domov tak navstivim vsetkych lekarov asi hahaha

klára21

Mirkaaa, díky za info. Pôjdem teda, možno budúci týždeň, drž mi palce, idem pomaly do hajan,papá, dobrú nôcku

mirkaaa

klára21 no sono mi robil a hovoril ked uz som tam tak mi spravil sono oboch prs hih ta sranda uz ma to tam nebavilo ale ukazal mi prsnik na obrazovke hih mozno raz tak uvidim aj baby...ale ne z prsnika :D

klára21

a čo ti robili na tom stole? Hádam ti nebrali vzorku? Alebo sono ti robili? No, čo sa predbiehania týka, každý šomre, ale keď má niekto možnosť, prečo by to nevyužil, bol by hlúpy. Aj ja niekedy suverenne vojdem do ordinácie môjho priateľa, ale nie na vyšetrenie, ale len ho pozdraviť, že som šla len okolo, ľudia šomrú, ale nie som tam dlhšie ako pol minúty(haha). Nuž a na tom "stole" ti zistili tie žľazy?

mirkaaa

klára21 no zdravotnictvo je zdravotnictvo, ale tiez zalezi na doktorovi ak ti odmietne vysetrenie hoc nechapem preco to nespravil je to jeho povinnost pri prehliadke, tak ho zmen, ale neodkladaj nikdy nevies co to moze byt ja som sa hrozne bala ked som k nemu sla a hned ked urobil vsetko tak, ze ide zrobit vysetrenie prsnika tak som bola happy no aj ked to nieje prijemne ked ti saha na prsia lekar a nie partner hahahaah ale bola som rada, ze nemusim mu vysvetlovat, ze ma boli cicka hahahaha tak hned sa ma pytal ci ma boli ze tam nieco je a uz papier k odbornikovi tam sa objednava no ale v ten den akurat robil znamy tak som o pol hodky uz lezala na stole a robili mi vysetrenie prsnika to bolo stastie.... tak sup sup k lekarovi aj ja musim ist ked sa vratim domov hned hihih inac neznasam ked sa niekto predbehuje u lakara po znamostiach, toto som spravila prvy krat a lekar nemal pacientku tak preto ma vzal, len aby si si nemyslela, ze sa predbehujem hahaha

klára21

Mirkaaa,hmm, u nás je celé zdravotníctvo......na takej úrovni..., že keď doslova nepoprosíš, kašlú na teba. Nuž, asi naberiem odvahu a pôjdem. Vieš, keď idem na preventívnu, idem smelo, ale akonáhle je nejaký problém, už sa vyhováram sama pred sebou a odkladám a odkladám. Snáď mi tento r"rozhovor" dodá odvahu. Ďakujem

mirkaaa

bambuľka26 ja mam 21 a nebolia ma pred menstruaciou oni ma bolia vzdy ten odbornik skonctatoval, ze jeden prsnik ma ovela zvacsene zlazky hihi, ze to sa stava, ze uvidime ako to pojde dalej a potom sa bude dalej postupovat a gynekolog ti prehliadku spravit musi sucastou vysetrenia je klasicke vysetrenie odobratie cytologie a vysetrenie prsnikov a sono tiez...