Kedy to uz bude ok?

Príspevok v téme: Kedy to uz bude ok?
777

S priaelkou, ktora bola predtym panna sme mali sex 2krat.prvy krat to trvalo maximalne 3 min a slo to velmi tazko a dakonca jej od bolesti tiekli slzy a druhy krat to trvalo asi 5 min ale stale ju to bolelo no uz menej ako prvy krat.ako dlho ju to este bude boliet a baby kedy ste zacali pocitovat ze vam to robi dobre?po kolkych razoch asi?dik

liuda

jednou moznostou ze ju to boli moze byt aj to ze potrebuje cas aby si na "teba" zvykla.aj pre mna to bolo bolestive a nejaky cas neprijemne a to som tiez nikoho predtym nemala.teraz je to uz ok.jednoducho sme skusali a isli na to pomaly aby som si na priatela zvykla..a ako tu uz bolo spominane ak ju to bude stale boliet treba skocit ku gynekologovi a ten vam najlepsie povie co a ako.:)

....

pricinou nemusi byt,ze nie je dostatocne vlhka..ja som male take iste problemy na zaciatku-ze to bolelo,preto som sla na gyndu a tym mi doktor vysvetlil,ze po prvom milovani moze vzniknut zapal a preto to boli..predpisal mi cipky a potom bolo vse v poriadku..a ak to nechce riesit takto,tak urcite musi taky tyzden pockat,pretoze jej tam vlastne teraz vznikla rana,ktora sa musi najskor zahojit..aj ja som musela cakat-to mi prikazal doktor a prirovnal to k tomu,za ak by som v sexe stale pokracovala,bolo by to akoby som si stale odlupovala chrastu a ta by sa preto nikdy nezahojila..asi tak..

hdfsdhs

su iste zeny ktore prvy sex, resp. zo zaciatku pocituju priserne bolesti, moze to byt sposobene roznymi pricinami, jednou z nich je napr. ze nie je dostatocne vlhka, v to pripade: dlhsia predohra, "drazdi ju" ,maznaj sa s nou, a ked bude vzrusena bude vazne vlhka, potom by to malo byt fajn ... mna to tiez boli ked nie som dost vlhka, ale potom pocas sexu "zvlhnem" lebo ma to strasne vzrusuje,...a samozrejme "robi dobre" ako si to ty napisal :) ... no nic skus toto...ak nie,treba najskor hladat pricinu ...papik