neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

No so svokrou dobre nevychadzam,nehadame sa,nebijeme sa :DDD ale nemusime sa :DDD asi tak to je.No a ani moj muz nevychadza dobre zase s jeho svokrou... :D

vitana

Supeeer :) tak taketo veci nech necaka ani odomna! ja mam jednu mamu, tym to pre mna haslo a hotovo! uz som ti pisala, ze chcel ist na dovolenku s nimi? ale to som mu z hlavy vybila behom dna :)
inak asi nevychadzas velmi dobro so svokrickou co? :)

vitana

Radanka, som len ja taka, alebo aj ty si zasadne proti tomu??? ty volas svoju svokru "mamka"? podla mna je to blbost...

vitana

he he, vegac :))) no dam si vegac zajtra vecer :) zavolam kamosku a otvorime vinko :) inak to nevidim, sama som si uz odvykla nejak ci co :)
Juj vcera sme boli s priatelom vonku na slniecku, deka, karty a tak a on zacal rozpravat, ci budem jeho mamku volat mama, ked sa vezmeme :oooo
az mi dvihlo tlak, fuuuu

radana

No ja som urcite ten hrach na stenu hadzala.Teraz sa sprava len AKOZE :DDD Takze budes mat doma vegac,nie? :DD Ked budes sama.Ja mam maleho pravdaze ze doma..

vitana

maleho mas asi domca co?
ja dnes zasa budem sama :( ten moj najdrahsi pride az vecer a zajtra odchadza do BA a vrati sa az piatok vecer...joj tak neznasam byt sama :(

vitana

caute kocky. no co dnes nove? ja som bola na sluzobke, tak celkom super, aspon som nemusela sediet pri PC zasa :) Radanka ako syncek? poslucha? :))