neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ahojky.Aaale boli ma bedna.Ale nejak to prezijem.Od rana som do teraz varila a este som sa jedovala,lebo nasi chceli prepojit DVD-cko a vobec sa im nedarilo.Takze nenapojili nic :(

radana

Ahojte baby.Som rada,ze sa vam Vitanka darilo,tak drzim palce nech dojde kladna odpoved.Neva,ze Nitra nevysla,aj Trencin neni az tak daleko ako Ke.Janka,ved si uz dospela,tak by to vasi mohli pochopit..

jankaaa

kamoska ku ktorej som chodila spavat je v londyne, druha v amerike, takze keby poviem ze idem k dalsej kamaratke, tak by mi to asi "nezozrali", ach jaj, co ja len spravim?

vitana

jaaaaj, no tak to budes mat potom tazke. a nemas nejaku kamosku, ze by si akoze isla k nej spat? inak taku fajnu turu by som si dala aj ja :) ale uz nie na bicykli. minuly tyzden sme boli, tento krat to bolo len 55, ale z toho 25 mierny kopec. vies si predstavit ako som nadavala :(

jankaaa

oni isli na vlaku a tam budu spat v stanoch, takze panska jazda v stanoch:-)))) sa ma pytal, ze ci nejdem aj ja, ze hmmm s nim by som aj isla, aj tie tury su v pohode ale s tym velkym ruksakom by som to pravdepodobne nezvladla... a povedat nasim ze budem spat u neho? no nasi by ma prizabili, oni su stara skola...

vitana

isiel na pansku jazdu hej? hmm v slovenskom raji je kraaasne :) a ako isli na bicykloch, peso?
no a vasim normalne povedz, ze ides k nemu spinkat. ved mas na to vek nie? alebo chod k nemu vecer a potom mamke zavolaj, ze ostavas na noc :)
inak aj moj ide s chalanmi zajtra, a v sobotu sa vrati :) idu na bicykloch, ale neviem presne kde. ja budem robit asi to co ty :) porobim co treba a budem si uzivat zivot bez chlapa :)

jankaaa

ahoj vitanka, no si predstav, ze rastik mi odisiel do slovenskeho raja s chalanmi, takze moj predlzeny vikend bude bez neho:-( ale nevadi, vyspim sa poriadne a porobim co treba, ale buduci tyzden su jeho rodicia cely tyzden prec, tak budem u neho spat tak 2krat, len neviem co poviem rodicom... a som rada ze sa na pohovore tak darilo, snad sa ti tam podari dostat:-)

vitana

ahojte baby, takze dopadlo to celkom dobre. Prevetrali nas z technickych veci, z anglictiny a otazky typu:preco by sme mali zamestnanat prave vas :) no bolo to zaujimave :) maju nam dat vediet do konca buduceho tyzdna...a Radanka, Nitra zatial nic :( no uvidime co bude. a ozaj, dakujem, ze ste na mna mysleli :)
Janka, z toho co pises vyzeras ozaj stastna :) som velmi rada, ze vam to tak pekne spolu ide s Rastikom :) a co planujete na predlzeny vikend? idete niekam spolu? lebo by sa oplatilo nieco poriesit nemyslis?
Radanka a ty co mas nove? vy niekam idete? chodite este na kupko? inak minule som nieco zacula v TV ohladom prispevkov na dieta, ze sa maju zvysit,ci co. tyka sa to aj teba?
prajem vam obom krasny den, ozvite sa potom,paaa