neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

no uz asi nesurfujes :D ja by som tiez chvilku pre seba nestravila pri PC :) dost ho mam tu v praci, inak zabudla som, ze som mala depku ohladom prace, penazi a tak. rozmyslali sme s priatelom, ze zapad SR by bola predsa len lepsia volba ako vychod :( nemyslela som si, ze to niekedy vyslovim, ale je to tak. pozerala som aj aktualne pracovne ponuky, no z mojho odboru je ich dost :) najviac ma ale zaujali ponuky z jadrovky z mochoviec, maju tam jeden program na niekolko mesiacov...vyzera to celkom dobre. ale vies kolko ponuk som nasla v nitre?? panecky :)) no ale nebudem sa tesit este, dohodli smes a s priatelom, ze to prediskutujeme ked sa vrati z BA...

radana

Vitanka,ty to zvladnes.Ja mam zase teraz chvilku cas,muz isiel odviezt syna do roboty a zobral aj maleho-nasu dialnicnu znamku :DDD,takze mam chvilku sama pre seba..

vitana

ahoooj Radanka, tak davno sme tu uz neboli :) och ako ti je dobre, na jarmok by som sla aj ja :) mozno tam stretnes mojho priatela :) on isto pojde a mozno mi aj nieco kupi :)
my mame zajtra firemne stretko-chlastacku :) ta aspon nejak zabijem vikend sama :( inak mi uz dobre praaaasi z tej samoty :( jednu noc som spala u kamosky a potom sama :( akoze nebojim sa, ale rozpravat sa stale so zajacom ma pomaly prestava bavit :DDD

radana

Ahojte dievcata u nas je tiez vsetko po starom,len nejak tieto posledne dni nic nestiham..Dnes sa u nas zacal jarmok,tak sa budeme zabavat.O 16-tej vyrazame do ulic velkomesta :D pokukame co nam jarmocnici ponukaju,dame si cigansku,trdelnik,kofcu...Urobime si pekny vikendik :D

vitana

ahojte babenky, ste tu niektora? ako sa vam dari? co mate nove?
ja som dnes rano vstala so straaasnou migrenou, no teraz je to uz lepsie :)
priatel je este stale prec a cim dalej tym viac mi chyba :( no ale este tyzden musim vydrzat a potom pride :)
no inac nic take nove :( tak dufam, ze aspon vy sa mate dobre :) tak vam prajem pekny den a ozvite sa :)