neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

No to ano,ma take hlody jak 3 rocne dieta... :D Tento tyzden ma dost nabity.V stredu idu do kina,vo stvrtok je nejake podujatie z UPSVaR a v piatok k nim dojdu do skoly policajti so psami a budu im robit ukazku...

vitana

fuuu ja som sa dobre napapala :) rozmyslam co budem doma robit SAMA :( aaaaaaaaaaaaaaaa ja sa zblaaaznim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

radana

Maly ma take hlody.Minule sa bavili v telke,jak chcu urobit cyklotrasu a pospajat mesta do roku 2012.A z neho vyslo-a to po tom roku 2012 sa zacne pocitat odznova,ze?

vitana

ale ja viem, ze on sa ho neboji "preto" maly sa ho boji asi je pre jeho vyzor ze? je to obluda...fuj beh a ked si pomyslim ako som ho mala rada ked som bola mala :(

radana

Vitanka,boli sme tak krizom-krazom.Boli sme aj na cinteri zapalit dedkovi sviecky..aj sme sa boli poprechadzart.Synatorovi dojde laska za chvilku,takze ju ide cakat a potom padi tvrdo makat do prace..

radana

Viete co sa nas maly pytal v sobotu?Ze co je to fobia.Tak sme mu to vysvetlovali a vysvetlovali na nazornych prikladoch-tak polopatisticky.A zrazu z neho vyliezlo-A vies z coho ma fobiu M. Jackson?A my ze nie.A on na to ze-SAM ZO SEBA... :DDDD Co ho to napadlo,ani neviem.. :DD