Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

fuuuha krishka a inak ahoj. kedy odchádzaš?
no viem akú nafučku myslíš, ale neviem, či to budú mať zrovna v poluse, alebo Auparku. skôr by som povedala na nejaké také staršie obchody.

jancecka

všetky moje nádeje, že pôjdeme niekam na dovolenku, vyprchali D: manžel dostal veľkú zákazku na tescu v Lamači, takže sa musím tešiť že má vôbec prácu D: dobre si zarobí, nevadí, pôjdeme inokedy, ved ešte neumieram, ja budem oddychovať v nemocnici, tam sa vyspím do blba :D budem tam zhruba 5 dní D:

barbinka

ale áno, dobre bolo. som si oddýchla, no nemám rada potom ten príchod do práce. ale o dva týždne ideme ešte do Chorvátska, tak sa mám aspoň na čo tešiť. a ty ako? kedy už aj ty niekam pôjdeš?

krisha

ahojte, aj ja som v praci, z coho nemam vobec radost. Sla som o dvoch spat a vstavala o pol6...zase som nevyspata a to musim ist dnes na postu a do obchodou, Oliver mi trocha nacal plavky, takze nie su na verejnosti nositelne:-D a este si chcem kupit nafucku..Barbi, nevies nahodou kde su v Ba sportove potreby? Chcela by som taku latkovu nafucku a nie gumennu. V Poluse je take nieco? Lebo si nepamatam

barbinka

ahojte dievčatá, tak už aj ja zarezávam v práci. v trenčianskych pršalo iba v sobotu. bola som v tom maxe v sobotu, ale teda nič moc.

jancecka

ahojte, som rada že si napísala jajboli, aj ty sisik :DDD u nás pršalo len v sobotu, včera sme boli na kupku, bolo krásne aj keĎ nie tak horúco :D ale to nevadí :D a vy čo? Aký bol víkend? Mne sa termín laparoskopie blíži,som nejaká vystresovaná D

Dr jajboli

Ahojte, viem, že tu nikto nie je, ale sa chcem ospravedlniť zase a znovu, niečo mám s PC, nevie mi načítať Zdravie, len zázrakom som sa sem dnes dostala, tak rýchlo píšem, kým ma zas nevyšmarí odtiaľto! Deti moje, vy sa už lúpete, teda šúpete, a ja som sa ešte ani nestihla opáliť Totiž ja som veľa vonku a na mňa ešte ani len to slnko nesadne, hihi, ale aspoň niekto musí byť odlišný od vás, ta né?
Nuž, Karotka.... si KLASA, len sa kludne ventiluj, tu sa môžeš, od toho sme tu! No ja obzvlášť-hihi(raz za dva týždne sa mi podarí byť s vami)
tak ak všetko dobre pôjde a bude sa dať, slubujem, že sa budem pokúšať prísť medzi vás, Dúfam, že opravár už príde budúci týždeň, lebo ma porazí.
Jáj, nuž aj synak mi príde na dovolenku. Teším sa, bude doma 2 týždne a iste nalepený na PC.
Nuž tak sa majte pekne všetci a užívajte si víkendu. (tohto upršaného-fúúúúúúúj)
Papá

sisik

ahojte kocky,
ja velmi "prudko" pracujem hihihi, no naozaj, tak vas touto cestou vsetky pekne pozdravujem, aby ste mali krasny weekend, slnecny a neuprsany a nehrmiaci < tu je tak uz par dni ako v najsalenejsom aprili>, no a piste aspon vy, aby, ked budem mat cas, si vas precitam, co mate nove, ako si zijete...paa,paa