Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

aj ja som objednaná na 9.9. ešte na endokrinoligiu :D a 20.01 na sono prsníkov, ale ja som rada, že sa už konečne dávam dokopy, a ešte nabudúcu stredu idem zubárke aj ja D: len na kontrolu ale nebola som už viac ako dva roky, takže si budem hradiť všetko sama a ešte budem mať aj 8 kazov, určite

barbinka

tak ja som bola do pondelka doma, ale boli sme na chate s priateľom, ale pssst. ako cez víkend sme tam boli.no už je to v pohode, v nedeľu som mala poslednú tabletku proti bolesti. ale mám taký strach troška kúsať zadnými zubami, tak zatiaľ všetko kúšem len prednými a potom prehltnem.
a na odtlačky kvôli strojčeku idem až 9.9., lebo sa budeme míňať s tou doktorkou teraz s dovolenkami.
a tebe držím palčeky, nech sa podarí na bábo zamiesiť. haaa

jancecka

ja nové? Začala som behať po lekároch, ako chceme to bábo a nedarí sa? tak som šla ženskej, dala som sa preložiť od mojej masochistky, a tá nová je super, bola som už na endokrinoligii, v piatok mám výsledky, potom na sono maternice, na ľavom vaječníku mám cystu, mám prechodený nepreliečený zápal, tak dotatočne liečim, pichla mi vyvolávačku, ešte stále nič, a ako nemávam pravidelne menzes, tak u mňa neprebieha ovulácia, čiže nemôžem otehotnieť, zatiaľ skúma z čoho to môžem mať,v piatok tam zase idem aj s výsledkami zo sona a endokrinologie a povie mi čo ďalej, tak som zvedavá ale vravela že to nie je nič nevyliečiteľné, tak aspoňže tak :D
a ty čo? čo zúbky?

barbinka

ahojte všetkým, tak janka ja som nejako tiež nemala čas. tiež verím, že dnes tu budem. čo máš nové? ja už v pondelok dovolenkujem.

jancecka

ahojte všetky babenky, ja už ani nemám čas sem mrknúť,ale dnes by som tu mala byť, včera sa mi nedalo prihlásiť, je to o ničom

sisik

Ahojte vsetky babulky, vy si bubkate a ja tu na vas myslim...dnes aj tu je krasne, po robote som sa sla rovno < no az po kave:-)> vykotit na lehatko, aj ma opalilo, tak sa mi zda sa, ze hej, ale to uvidim poriadne az vecer..ale uz mi tam bolo dlho, tak som sa prisla prilepit na PC, mame pustene ceske pesnicky - take starsie, od Matusku - Jo tresne zrali,od Novaka-Stin katedral, Olympicu, Zimu, take pekne na pocuvanie, jooj a jak mi je dobre...som napraskana z dyne az po usi, ani nedycham, ale je mi dobre na dusi..Som ich nepocula sto rokov..daktore su z doby, ked som ja bola decko:-)
Jajbolik, velmi pekne si napisala vecernici, nielen jej prispevok bol inteligentny, ale aj tvoj a velmi citlivo napisany. S tym chlapskym pokolenim...boze ani s nimi, ani bez nich:-)
Sedmikraska, vitaj nazad. Uz sa tesim aj ja na fotky.
Nas "najmensi" je na prazdninach u starych rodicov, pisali, ze lieta po vonku s kamaratmi a kamaratkami z ulice do polnoci, ten sa nam ani vratit nezochce...no tu by som mu tak isto nedovolila:-)))
Joj a idem cvicit teraz, to je co?? Psychicky sa pripravujem a pripravujm a dnes nastal cas s velkym "C", tak padam, kym ma to odusevnene chcenie neprejde, prajem vsetkym, vsetkym pekny prekoprc na druhy bok a do opatovneho pisania, pa, paaa

sedmikraska

no ja som vcera uz odisla a aj dnes asi len pozdracim i idem na pole :) vcera som po praci bola stale na zahradke, trosku som povtrhala zelinu a kvetinace som umyla od plesne, no zmili sa mi aj moje namalovane kyticky na nich a tak som sa z nich tesila :( paprad som dost preriedila, tak je teraz taka chudinka, no snaď sa napravi. Ozaj! kocurika nam na 100% vratia 19.8. tak sa velmi tesime. Sme ho boli v nedelu pozret a maju v karantene nejaku chripku, tak nas tam nepustili :( tak sme stali pod oknickom a hodila som tam kamienok a on hned vybehol, krasny moj, tak sme sa tak tesili, ze ho aspon vidime :) a on mraucal ale nebolo to pocut cez sklo :( Poslem potom nejake photos na mailiky,papa

krisha

jaaj Sedmikraska, straaaasne ti zavidim. Mne musi zatial stacit bazen na zahrade:-)) Ale snad sa podari nejaka dovolenka aj mne.
S kvetinkami sa aj ja rozpravam, pozdravim skalku ked pridem na week domov...zasadim novu a tak sa z nej tesim ako z maleho babenka.