Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

[zruseny12]

sedmikraska,chapem ta ja som taka ista,ja zasa i ked mam deti,ale aj kyticky mam tak rada,ze sa s nimi piplem ako s detmi...ale aj potom su krasne,len teraz vela nemam kyticiek...paprad ti vyrasi novy,nie?a slnecnice si kup umele..:0)))).....NIE,ja sa smejem,ale viem ze cloveka to stve,ale co uz....to je tak,ked clovek chce niekam ist nemoze mat nic...ani domace zvierata ani zahradu...proste nic...ja som na balkone a chytam bronz...

sedmikraska

Ahoj Krishka :) normalne ti poviem, ze si mala co zavidiet, boli sme na Djerbea bolo uzasne, snad prvy krat, co sa vobec nic nepokazilo, no akurat plaz bola spinava, ale netrapilo ma to, lebo som bola vykotena pri bazene :D jeden tunisan ma o ruku popytal :-o no od takych radsej ruky prec

sedmikraska

mariaa neviem co sa ti stalo, snad nic spatneho :-o Doma som nechala len rajciny na okne a tie su krasne, no ku znamym som dala bylinky, slnecnice a paprad, no a oni ich nechali na chodbe kde splesniveli kvetinace a slnecnice nerastu pekne, lebo sa snazili tahat za slnkom a tak nezhrubli stonky a listocky su zakrpatene :( naopak paprad dali do okna kde zhorela, snad to dam vsetko do poriadku, ved su ako moje deti :D sa mi priatel smeje, ze sa s nimi rozpravam :D

krisha

ty si o mne pochybovala Sedmikraska? Som ti zavidela dovolenku, aj ja ju uz potrebujem a veeelmi. Som strasne vycerpana. Dnes som si zobrala Pcko, bola som u zubara a stihla som aj kadernicku. Sedmi, tak ako bolo??? Sa pochval.

[zruseny12]

no to je tak,ked sa flakas a nesedis doma:0)))))...
aj ja som to tak mala,ked sme odisli na dovolenku mali sme vsetko tak ako ty pises,zeleninu nebolo ani vydiet,vsetko sama trava....len kvety v izbe boli ok...
Co u nas?boli potopy,na vychode...stale prsalo,ale bolo aj krasne....aj dnes uz je pekne aj vcera...bolo pekne/aj som sa opalovala,aj dnes sa chystam na slnko/
inak u mna vsetko po starom,len hadam jedna vec sa zmenila...:0((((......a ty si sa ako mala?

sedmikraska

zaharda zarastena, vsetky kvetinace co som nechala u znamych nechali splesniviet :( musim to nejak vsetko dat dokopy o zabavu mam postarane :D A co ty a leto? Ako bolo vobec na Slovensku, teplo? Tento rok som tam ani nebola, nejak nevisiel cas :(