Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Ahojte, tak ja som ešte tu, lebo čakám syna, má prísť z NR.
KArotka, to je pre šťastie, že si sa zrazila s cyklistom, to bude v poriadku. A máš už auto? Odkiaľ si a koľko máš rokov, predstav sa nám aspoň stručne.
JA som dnes veľmi smutná, lebo bola u nás veľká havária, dávali to aj na JOJke, je to aj na stránke www.joj.sk nehoda:auto rozlomilo na polovicu/ pozrite si, a v tom aute rozlomenom sa zabil od nás-môj známy, je to hrozné aj vidieť. A okrem neho ešte dvaja umreli-dokopy sa zrazili 3 autá.
Karotka, ty stále jazdi podla predpisov a keď pôjde nejaký blázon na cestách, radšej sa mu vyhni. Niekedy naozaj vyhasne život nevinných ľudí. Je to tragédia.
Ak ešte nespinkáte, prajem vám všetkým dobrú nôcku, aspoň vy sa dobre vyspite!Papá

karotka

dr jajboli;)
aj Tebe;)
(dufam ze budem zvladat...=)nie jak minule:D ked som horko tazko zvladla jazdu, vselijake dopravne zaludnosti:D a ked som vystupila z auta ze dovi tak som sa zrazila s cyklistom na chodniku:D

jancecka

ahojte všetci, som nejaká zaneprázdnená v práci, nemám čas ani si s vami popísať,ale sľubujem že to doženiem, chcem vám len povedať čo som dnes absolvovala :D
ráno som už konečne sa odhodlala a šla som sa preložiť inej gynekologičke, akej som doteraz chodila. Je veľmi milá, myslím tá nová gynekologička. Začala sa ma vypytovať, čo všetko som už gynekologického absolvovala, ked som jej povedala že nič, zostala zhrozená, že ani banálne veci ako cytologiu,alebo sono prs,alebo sono maternice mi moja predošlá doktorka nespravila. Snažím sa otehotnieť ale to už viete, a kedže nemám pravidlený menzes, tak u mna neprebieha ovulácia. Tak to začalo. Pichla mi vyvolávačku, hned dve dávky. Potom ma poslala na endokrinologiu,či nemám niečo so štítnou žlazou,tam mi zobrali krv a budú to skúmať, a ešte aj nejaké ženské hormony v krvi. Potom v podnelok idem na sono maternice a brucha, objednávam sa na sono prsníkov a ešte na nejaký zákrok, ale jeho názov si bohužial nepamätám. ten zákrok sa robí po menštruácii, a musím byť jeden deň hospitalizovaná.To sa uspáva.Dosť mám z toho obavy, ale všetko to absolvujem. A ešte mám presvedčiť Miška aby šiel na spermonogram. No neviem ako ho donútim D: prinajhoršom budem utekať do mesta s jeho vzorkou spermií :DD
a kúpila som si psyllium, tak mi držte palce, aby mi aspoň to vyčistilo pleť, kedže chlorella a jačmen mi nepomohli zatiaľ D:
majte sa krásne, nádherný víkend vám prajem, a budem vás informovať, papa
dnes som tu na aute, čiže odchádzam domov :D teším sa :D a ešte som zabudla mám prechodenú nevyliečenú kandidu, tak užívam vaginálne tabletky D: ani som o tom nevedela, nič ma nebolelo, nemala som výtoky, tak neviem D: asi z minulého roku mi povedala D:
tak papa, ale som sa rozpísala čo? pa

Dr jajboli

Karotka, srdečne ti blahoželám a prajem ti, aby si vždy jazdila s istotou, bezpečne a aby si nestretala na cestách bláznov, ktorých je t. č. až príliš veľa! Veľa šťastných km bez nehody a pevné zdravíčko!