Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

ahojte dievčatá,
tak ja som bola ráno u doktora na kontrole a ževraj to mám celkom pekné. no len ja som taká veľmi opuchnutá, vyzerám ako bobor. len dúfam, že zajtra to už nebude bolieť. stále len spím, v tv nič nedávajú.

[zruseny12]

sisik tak to mas totalnu pravdu,ja som vedela,ze moc to nezvladnem koli ociam a aj tak som to robila,nevadi....poucila som sa...svet sa nezruti,len mi to veduci nezaplati,a ja s tym suhlasim....lebo mi povedal,ze nevie ako mi to ma zaplatit...a ja,ze nech mi to vobec neplati...ja si to uznam...no vobec som nespala,len tak lezala...:0((((............

jancecka

inak baby s niečím sa vám zdôverím,po tom, ako sa milujem s manželom, tak ráno mám po prebudení a postavení sa z postele strašný kŕč v podbrušku, dva krát po sebe a potom nič až do ďalšieho milovania a rána po ňom, už sa mi to zopakovalo asi štyri až päťkrát, mám navštíviť lekárku??? alebo to je niečo normálne? tá bolesť sa nepodobá na menštruačné bolesti a doteraz som nemala žiadne problémy. Všetko je asi prvý raz

jancecka

inak aj mne sa vždy v robote chce spať, ale už po ceste domov ma to prejde :D a zaspávam okolo pol jednej a ráno nie a nie vstať D: a zajtra si chcem privstať, lebo mám na pláne ísť do práce na bicykli, no uvidím či sa mi podarí D: držte palce aby som ráno vstala

jancecka

ach baby, už ma to nebaví, sestra mi volala že večer behneme do Maxu do Trenčína a teraz sa neviem na nič sústrediť, len vidím pred sebou výklady plné oblečenia D: a ja nemám prašule :D no čo už

krisha

uplne strasne sa mi chce spat Sisik, ani chodit nevladzem, dnes som bola len dva krat fajcit. Ale uz len chvilocku a pojdem do postele.

sisik

maria, niekdey sa stane, ze clovek nieco zvrza, ale kto nic nerobi, nic nepokazi...na druhy krat uz budes vediet:-) Jajbolik, len tak hadam, ci nie je niekde u lekarov, ked jej tu niet
krishka, ci tebe sa chce tak spat? Ja ze mas cervene oci od prievanu

[zruseny12]

no ja si idem na chvilu lahnut,kavu si dam az potom...lebo by mi bola platna tak ako mrtvemu kabat...a kde sla jajboli po lekaroch?

[zruseny12]

Ahoj sisik....som doma,ale len cez prazdniny...inak mam pracu doma,len teraz uz nie je,cakam na dalsiu,ked mi veduci este nieco zveri.... urobila som pruser...zle som pretriedila nejake veci...tak koleg.to dnes triedia znovu...:0(((((..........