Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sisik

vidim, ze ti ten pobyt tam pomohol, mas energie, ze lietas od pocitaca, jak namydleny blesk, nemozem Ta dochytit hihi, alebo ze by si uz bola odpadnuta v spisi?

Dr jajboli

No, PC sa mi zase ....., takže som ti napísala na mail, ak ti vôbec došiel. Nevedela som to tu odoslať, akoby zamrzol. Zistili mi ano, ale ešte nemám lek.správu, takže neviem, čo v nej bude. Čo je tu nového? vieš mi aspoň v dvoch vetách napísať? nečítala som príspevky. Ináč som mala čo robiť, keď som došla domov.... Toľko mailov.....!!!!! Div som nespadla zo stoličky. Ešte že manžel nevidel, lebo by bol dostal šok... hihi

Dr jajboli

Ahojky Sisíček! Ďakujem za maily.
No, ja som bola akoby na dovolenke. Nudila som sa tam, resp. som len spala a spala a robili rozne vyšetrenia. Napojili na na rôzne prístroje a 24 hod. som musela byť na ňom, a potom všelijaké hovadiny. Bola som jediný chodiaci na oddelení. Všetky pacientky... júúúúj...
ťažko choré, ležiace a v pokročilom veku. Ja som bola najmladšia, tak som behala do bufetu robiť im nákupy. Robilo mi to radosť aspoň takto im pomôcť. ČUdovali sa, že čo tam robím z druhého konca republiky, nuž ale vedela som porovnať úroveň..... nedá sa ani porovnať s tou našou a to ešte hovorili, že tam nie je žiadna dobrá starostlivosť. Lenže ja som si všimla, že lekári majú záujem ťa posielať aj na iné vyšetrenia, nie tak, ako tu, že ti na odd. nič nenájdu a pošlú ťa domov