Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ahojte baby, prajem krásny slnečný oddychový víkend, a som sama ako prst, ale ved niekto musí aj pracovať :DD ale nie, žartujem, majte sa baby

krisha

jaj kocky, uz len 10 minut a padaaaam domov:-D uz sa tesim na vikend...majte sa pekne, cvicte, zdravo papkajte, plavajte, tenisujte, posilujte...:-D pa

barbinka

aj mne je ho ľúto, no niekedy mu dám aj ja sladké, ale oveľa menej ako kedysi. a áno, najhoršie to bolo na začiatku. ale potom keď sa ti scvrkne žalúdok, tak to už je dobré. len ho nesmieš znova roztiahnúť.

jancecka

inak raz som počula takú reláciu o tomto, že sa dá naučiť ovládať svoje chute, len treba prejsť tým prvým najhorším obdobím a potom si telo aj samé odvykne, lebo keď vie, že sladké nedosane,tak ho prestane pýtať natrvalo, lenže moje telo pýta a ja mu to hneď aj dám :D nech toľko nedrančí :D je mi ho ľúto :DDDDDD

barbinka

ja kávu nepijem, nechutí mi. a čaj nesladím už dobrých 5 rokov. ale ja zbožňujem sladké, ale nejako to v poslednej dobe dokážem ovládať.

krisha

to zas ja viem...napr vcera som bola s kamoskou v Kauflaci..ona nakupovala sladke, slane, jedno cez druhe a aj ked ma to strasne lakalo, tak som odolala. No a este som aj usetrila:-D Dokonca som prestala sladit caj a kavu,aj ked mlieka do kavy sa vzdat neviem.

jancecka

ja si radšej nechcem dávať príliš veľké záväzky, lebo potom ich porušujem, ja som totiž závislá na sladkom D: aj dnes som chcela sladké vynechať, no nedalo sa, mamina poslala taký dobrý zákusok, mňam pudingový s ovocím, taký osviežujúci :D a už som prejedená :D ale večer idem cvičiť:D tak držte palce nech sa riadne vypotím :D