Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no moje plány poznám len na dnes. a to je, že ideme cvičiť a kúpať sa. a večer určite niekam von, keďže tu je ten kamoš z Anglicka. v sobotu mám tenis, už sa teším a tiež sa pôjdeme aj kúpať a tiež budeme s tým kamošom aj do rána vonku a v nedeľu asi prespím a asi do kina na večer.

krisha

my uz sme s Barbinkou o nasich vikendovych planoch debatovali:-D takze z tvojho Miska bude polovnik..jeden moj ex bol polovnik..

krisha

No a ja kazdu chvilu pozeram z okna a hladam ta Jancecka:-D Ja dnes asi nepojdem na obed, vcera mi z neho bolo nejako blbo, tak som si doniesla celozrnne pecivo a bake rolls.

barbinka

no ahoj janka a my sme si už aj mysleli, že si u krishky pod oknom. ja idem dnes na obed na dusenú zeleninku s omeletou. tak sa teším už. mňam. také diétne celkom.

jancecka

ahojte všetci, takže Blava sa nekoná, sestre do toho niečo prišlo,musí ísť do Blavy :DDD ale s manželom za svokrovcami, takže ja ostávam na suchu, dnes to vyzerá na krásny deň, svieti slniečko, mám robotku, čiže by som sa nemala nudiť, doniesla som si z Duchonky na obed šalát, a chcem skúsiť celý deň nejesť sladké. Mám ovocie, a ak ma to naoazj prepadne, mám musli tyčinku :DD

barbinka

tak to áno. ale ja najradšej pred kúpaním športujem a potom sa rada vykúpem. čiže keď ideme do rusoviec, vytiahneme korčule a potom sa tam okúpeme.