Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

no ved aj ja tak rozmyslam..ze nedelu sa budem musiet zase trepat do Ba..keby sa mi chcelo v piatok bolo by to jednoduchsie. No ved este uvidim, ako sa rozhodnem.

jancecka

júj ako by som šla,len mne to vyhovuje skôr nedeľu, nemusím si brať dovolenku :D ale zase škoda oddychovej nedele, autobusom cestujem len jedným smerom dve hodiny

krisha

ja som si vcera kupila cierne nohavice, take sportovo-elegantne, dva svetriky a ako obvykle-kabelku, bola som v Poluse a kabelku mam z trznice. Ale fakt som bola uz unavena, neviem ako sa odhodlam na ten inter v piatok.
Mam uz nejake 4 roky dvoje teplaky akoze nike a stale su ako nove a velmi dobre sa nosia

jancecka

chcela by som, tiež ani nie že kabát ale nejakú vestu, bundu, a hlavné tie "pravé" značkové súpravy pre Miška :D lebo jednu som mu tam kúpila a je s ňou spokojný :DD tak ešte by som mu kúpila len nemám kedy a hlavne ako tam ísť, to len tak sa pýtam :D

krisha

ja mam vsetky krabice s teplymi vecami stale nahadzane v izbe, schovavat ich teda nebudem a mam o robotu menej:-D
Myslim, ze este funguju, ja by som tam chcela ist v piatok alebo v nedelu, este neviem...minuly rok si tam mamina kolegyna kupila kabat za 1400sk..aj ja by som taky nejaky chcela, lebo investovat do draheho nechcem, z minuleho roka mam drahsiu bundu a okrem nej aj 4 dalsie zimne bundy a na to moje nosenie kabatov-raz, dva krat za zimu to bude stacit. Ty co pojdes kupovat?

jancecka

ja budík počujem vždy, aj svokrin budík :D čo je odo mňa cez tri izby ďalej :DDD ja si ho skôr zabudnem zapnúť :DD
a veru včera som si tie jesenné veci nevybalila,som vedela že som niečo zabudla :D aj ja mám vestičku s cickou, musím si ju nájsť, krishka, ešte fungujú tie trhy v Bratislave? alebo to len v lete?

krisha

ja mam nastaveny budik, len obcas ho nepocujem:-D a stale som mala pocit, ze uz je vela hodin a ze som ho zase nepocula. Dnes som prisla az o pol osmej do prace, tak by som tu mala byt do pol4, ale to nezvladnem:-D
Dnes som si do prace zobrala skoro zimnu bundu, teda vesticku s kozusinkou. Teplucko mi bolo:-D

jancecka

ja som si požehlila, spratala po víkende,aj povysávala :D, aj oprala a povešala, ospršila a krásne som si lažkala,bolo ale 8 hodín,pozerala som telku a pekne pred 10 hodinou som už spinkala :D lenže mám menzes, a bola som aj 5 krát v noci na vecku na prebalovanie :D a musím sa pochváliť, prvý krát som nemala nikde ani fliačik :D ale oddýchla som si :D aj dnes sa chystám, behnem na omšu, ožehlím čo som včera oprala a hotovo :D

krisha

ja som prisla vcera okolo osmej neskutocne unavena, uzimena domov, dala som si horuci cajik, sprchu a zalahla do postele. V noci som sa trikrat zobudila, stale som mala v mysli, aby som nezaspala do prace..