Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ďakujem moc :D naozaj :D neviem či by som to tak statočne zvládala, keby som sa nemala kde vyrozprávať, o mojej situácii vie len sestra a manžel, nechcem to nikomu vravieť, keďže moji rodičia, svokrovci a hlavne švagor sú praví a zarytí kresťania a umelé oplodnenie neberú ako jedinú šancu pre mňa ale ako smrteľný hriech D: ale dosť o mne

mňa by zaujímalo,keďže nemáš auto, ako si prosím ťa odvezieš všetky veci domov????? ja som myslela že chodievaš na aute

krisha

hi hi..ako si to pekne napisala, ze dozrete spermie:-D myslim, ze to riesis dost rozumne, ze sa tym nezaoberas a mozno to pride samo, ked ani cakat nebudes...tak ti to velmi prajem.

jancecka

nie nečítala, povedala som si že zatiaľ to nebudem riešiť. Jednoducho si budem namýšlať, že dokážem normálne otehotnieť. Dám tomu šancu tak do budúceho leta, ak sa neporadí,potom začnem zháňať informácie o umelom oplodnení a tak D: takže teraz čakám kým pominie mesiac sexuálnej abstinencie a potom hor sa na bábätko :D keďže manžel chodí na týždňovky tak bude mať každý víkend spermie krásne dozreté :D

krisha

v Maxe, teda aspon v TT maju v jednej obuve, neviem aka to tam je znacka, vypredaj letnych topanok..od vymyslu sveta, od 150sk do 500sk...drahsie tam ani nie su.

jancecka

fyzicky super, psychicky horšie ale optimizmus zatiaľ vyhráva :D ja navečer, chcela by som ísť do Maxu do Trenčína na nákupy, no nemám to auto čo potrbujem :D sestru nemôžem nalomiť,lebo ju to tam nebaví, takže asi budem doma pospávať a pozerať telku :D

krisha

nie nie..keby som mala bytik v Ba tak ho urcite nepredam a zila by som z jeho prenajmu:-D Ja nemam vodicak a ani ma to nejak nelaka takze auticko ee. A bicykel je zdravsi:-d Ty co planujes na vecer? A zdravotne si tom ako?

jancecka

jáj počkaj, ty si bývala v podnájme, ja že aj byt budeš predávať :D tak ako len za nábytok, no tak bicykel by sa aj mne zišiel :D mám síce ale taký starší :D ja by som ale radšej brala auto :D

krisha

rozum mi hovori aby som odlozila, ale ako sa poznam, tak ich miniem:-D Nebude to nejaka horibilna suma a chcem si kupit novy bicykel, tak investujem asi donho