Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

ahojte dievčatá. no tak krishka poznám ju len odtiaľto, chodila sem a kecala som s ňou, ale vtedy bola normálna. teraz jej bohužiaľ preplo a je taká aká je. akokeby sa nikto nikdy s nikým nerozišiel. nikto je nechápe a tak. muselo by si tému sledovať od začiatku, aby si vedela.

krisha

ahooooj stratena:-) vsetci sme sa tu po tebe zhanali, hlavne Jajboli, ze co mas nove so saxikom a ty uz si au duety s drahym davas:-) Tak sa zda, ze obidve pojdeme od septembra do skoly.
Barbi..jednym ockom som mrkla do inej temy, to co sa tam deje? Nezacina byt ta kocka nejaka hystericka???? Ty ju poznas ci co?

schelly

Ahojteee. Prepačte mi, že som sa tak dlho neozvala, ale nejak nebolo času. Ak by ste sa chceli spýtať, čo nové, tak skoro nič :)) Stále len z roboty do roboty. Dovolenku som mala týždeň, aj to bolo na prd počasie. Bola som len doma, niekam vycestovať..neboli korunky. S frajerom trošku ponorkova choroba, už som myslela, že ma aj opustí, ale akosi sa spamätal. Už rok plánujeme svadbu, len nejako sa nam do toho nechce. S tým su opletačky a tak..Keby to bolo len tak lusknutím prstu :) Tento víkend ideme po dlhej dobe do Dubnice, tak sa velmi teším. Už ani neviem, ako "svokrovci" vyzeraju. Kamoši budu hrať v jednom bare s kapelou, tak sa teším na koncertík :) Sme aj plánovali sa tam presťahovať - do Dubnice - len neivem..moji fotrovci to asi psychycky nezvládnu, keď odídeme...len mna to tam strašne tahá, neznašam tuto Bratislavu! Saxík je super, už som ho aj testovala, aj s frajerom sme dali duet - on bicie. Nebolo to zlé !! 2. septembra mam zahájenie v škole, držte mi palce :)

sisik

Janka, to bolo zlate prianie, dakujem :-))) neviem, ci sa mi tu podari este dostat, aj teraz ledva , ledva, az na viac pokusov ma tu pustilo neviem, ci ten pocitac je jakysi zmagoreny, prepracovany, ci stranka "zdravie " ochorela :-)))))

jancecka

ahoj sisik :DD už som si zvykla na barbinku a krishku že ked príde niekto iný je to riadna rarita :DDD

dakujem moc k prianiu aj tebe všetko len to najhoršie (nech ťa obchádza)

sisik

no konecne, nedalo sa mi tu vobec prihlasit tak ahojte dievcata, zas aspon tak na rychlo, vsetko,vsetulinko najlepsie Jankam k zajtrajsim meninam, Barbinke k piatkovym narodeninam, vsetkym vela, vela lasky, zdravicka, stasticka, pohody a spokojnosti < a jasne aj penazi, aby som nezabudla> aby vas vasi drahi Miskovia a Martinko pocuvali a pripravili nejake krasne prekvapko, Jancecka, moja, tebe aby to rychlo ubehlo v tej nemocnici, neboj sa vsetko dobre dopadne, kazdy mame svojho anjelicka strazneho, ten tvoj tiez da na teba pozor, uz je na strazi.. :-)Krishke, rychly odchod z nutenych postelovch seansi- hej ako vlastne bolo na dovolenke? Marii dobre vysledky a Jajbolikovi zase, aby sa co najrychlesie uzdravil jej pocitac, nech sa uz tolko nekirka, ze nam napise daco ja sa uz psychicky pripravujem na sobotnajsie coro- toro:-)))) budeme mat doma na zahrade veelke oslavy- narodeniny, meniny, dufam, ze pocasicko vyjde, ake sme objednali a kto sa scucori, tak v ramci normy..paa, paa