PSYCHIATRI

hanka7

osobne ziadneho nepoznam, ale myslim si ze v kazdom hladaju nejaku diagnozu, automaticky si kazdeho zanalyzuju, vyhodnotia, takisto ako napr. detektívi automaticky hladaju stopy a suvislosti. To maju asi spolocné a to nakolko su dobrosrdecní a milí uz zavisí od povahy. Labilny clovek by urcite nemohol robit psychiatra. A ci v beznom zivote lepsie zvladaju krizove situacie? Vravi sa, ze obuvnikova zena chodi bosa...Ak ma psychiater nejaky psychicky problem, asi sa ho snazi zvladnut sam a nejde za kolegom...Ale toto su vsetko len moje domnienky

///

Ja poznám a niekoľko. Hovoria pomaly, zreteľne, pozerajú, sledujú každý Tvoj pohyb, aby im nič neušlo. Ale oni aj musia, keď tam ideš, skúmajú ťa. Inak sú v pohode, úplne normálny a pozorní ľudia.Správajú sa k Tebe fakt, ako... ku chorému...

sisina

poznacena: ok, a co si myslis, to i chpovolanie ma na nich vplyv aj v pozitivnom smere? teda, ako ze vedia zvladat zivotne situacie lepsie ako bezni ludia, ktori o psychohygiene nemaju take informacie a nezaoberaju sa tym denne?

sisina

hanka7: nie, nechcem sa stat psychitrickou, ja som uz vystudovana a to v uplne inom odbore...proste sa len tak pytam, ma to zaujima :)

poznacena

Ja poznam, kazdeho poznaci jeho povolanie. Ale su to taki normalni ludia ako my vsetci, tiez im obcas rupnu nervy a reaguju podivne