velmi mastne vlasy: (

lucyynka

mne tiez velmi rychlo mastneli vlasy a bola som pri doktorke a zistili mi zapal vlasovej folikuly, tak z toho mi mastneli.v lekarni som si kupila na to susene bylinky medovky lekarskej, uvarila som si z toho vyvar a pred kazdym umyvanim nanasala hubkou na vlasy.neuverite, ale vlasy mi po tom prestali mastniet a teraz mi vydrzia aj 4-5 dni co predtym som si ich musela umyvat kazdy den.tak vyskusajte mozno to pomoze aj Vam.

deeee

Ja mam tiez rychlo mastiace sa vlasy a k tomu mam aj dost lupin. Po kadejakych drahych samponoch som sa vratila k obycajnemu brezovemu samponu, ktory aj pomohol....uz mi vlasy vydrzia 1,5 az 2dni :o))) Cez vikend,ked sa nikam nechystam, tak si ich zbytocne neumyvam. Nevyhodou brezoveho samponu je, ze mi elektrizuju vlasy...lepia sa mi na tvar a lietaju kadejako. Ale pokusam sa to neutralizovat tym, ze si dam na vlasy penove tuzidlo, aj ked vemi nerada. A tiez sa uz roky necesem. Mam polodlhe vlasy a po umyti si ich len vyfenujem v predklone. A mozem potrvdit aj to, ze zafarbenie tiez pomaha...aj ked to nie je ziadna slava, ale aj tych par hodin navyse pomoze

sedmikraska

ja mam tiez rychlo mastiace vlasy a snazim sa necesat si ich ked nemusim- pouzivam masku na vlasy a nemastneju tak ako po balzame a nie su po nej zachumlene, tak si ich niekedy vobec necesem

sedmikraska

skus si nejak prefarbit vlasy- nebude to tak moc vidno. skusala si si uz preplachnut po umyti vlasy octom? neboj nebudu smrdiet. vyskusaj aj pivo. mali by byt pevnejsie a vypadat hustejsie a na tych sa mastnota straca

janka

Neviem ti presne poradiť, len viem že kamoška mala ten istý problém, naozaj to nevyzeralo dobre, ale šla do lekárne a tam si vypýtala nejaký šampón či čo, a teraz jej vydržia v pohode dva až tri dni bez umývanie. Neviem ako sa to volá, a kamoška je v zahraničí, ale na budúci víkend dôjde, môžem sa jej spýtať. To sa umyje s tým z lekárne ale keďže príliš nevonia, ešte po ňom si umyje vlasy klasickým šampónom, ale nie z drogerky, ale od kaderníčky, myslím značky Wella na mastné vlasy :D