IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL

Príspevok v téme: IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL
jancecka

Prosím vás, som zúfala, švagrinu prepustili z nemocnice domov a neviem si pomôcť, potrebuje kyslík, neprepísali jej ho ale ani ten jej nepomôže, lebo ona sa nemôže vycikať. Neviete nejaký účinný liek? Doktori sa jej chcú zbaviť a poslali ju domov zomrieť. V nemocnici mala cievku, tú jej vybrali, aj sa deň po jej vybratí vycikala, dnes je druhý deň a nedá sa jej. Moč sa jej hromadí v tele, čo s tým? Prosím rýchlo

ethel

Jancecka...vieš ja si skôr myslím,že sa lekári boja,lebo možno o jej zdravotnom stave vedia viac a nemajú dobré skúsenosti s liečbov.Na druhej strane je smutné,že ju takto odpisujú.Každopádne ak si aj niekto myslí,že sa s tým nič nedá robiť,nech sa aspoň tak netaktne nevyjadruje.
Vieš prečo je taká silná a prekonáva také ťažkosti aj keď jej už predpovedali,že dlho nebude?Lebo ste tu vy!Všetko je o psychike!!!Ona bude bojovať kým cíti,že vy ju milujete a ste s ňou.Viem aké je to ťažké starať sa o takéhoto človeka,vás to vyčerpáva...Netreba jej dať na javo,že je zle,že sa niečo deje,udržujte ju šťastnú...

jancecka

Ethel
Ja si to tiež myslím, je na tie lieky navyknutá, neviem ako by telo zareagovalo, keby sme ich vysadili. A myslím, že jej určite tie lieky aj pomáhajú. Nie je to zdravý človek, ktorý berie lieky na cikanie tak ich vysadí a vyskúša iné. Ona je slabučka od narodenia, veď má dawnov syndróm a to je samo o sebe choroba. Do toho slabé srdiečko a hrnie sa nešťastie za nešťastím. Včera som sa rozprávala s maminou. Vravela mi aké to je ťažké celých 35 rokov čakať na smrť. Lebo tak to lekári vravia. Celých 35 rokov. Od jej narodenia. Ani jeden lekár jej nedal nádej. Ani jeden jediný. Všetci vždy vraveli že ešte rok a bude po nej. A vidíte, už len to je zázrak, že tu je s nami. Aj teraz. Raz je lepšie, raz je horšie, raz musí umrieť každý, ale my sa nevzdáme, vyskúšame všetko čo je v našich silách. Už len ten kyslíkový prístroj jej pomohol. A veľmi. Domáce prostredie ju tiež lieči, a hudba, ktorú tak miluje. A každý večer pozerá našu svadbu. Myslím moju s jej bráškom. A tak sa teší. Teší sa zo života. Nechápe, že je s ňou zle. A to je dobre. Veľmi dodáva síl. Všetkým, ani si to niekedy neuvedomujeme, že vlastne ona je tá, ktorá nám dáva sily a nie že odoberá. Nechcem povedať, že teraz len budeme čakať na smrť. V Topoľčanoch ju odmietajú, v prípade nutnosti vyskúšame inú nemocnicu, a možno sa nakoniec nájde aj nejaký lekár, čo si ju zoberie pod svoje krídla a zistí, že sa dá ešte niečo predsa len urobiť. A všetkým ostatným neveriacim lekárom tým vytre kocúra.
ďakujem za toto fórum, všetci mi dodávate toľko sily, keby mamina vedela narábať s PC hneď by som ju sem poslala :D
Len škoda, že som o tomto fóre nevedela skôr.
Díky ľudia :D

ethel

jancecka...vysadiť všetky lieky...nooo..asi mám iné názory ako ostatní...Nechcem aby si moje názory zohladňovala,stačí,že si ich prečítaš,lebo všetko má svoje pre a proti.Aj ja by som vyskúšala všetko o čom by som si myslela,že pomôže....
Srdiečko nepracuje tak ako má-preto ten digoxin-vysadíš ho a uvidíš.Ja osobne by som to nerobila,ale je to len môj názor.Vysadíš furosemid a prestane cikať,bude sa jej udržiavať voda v tele a to oslabí srdiečko...zase len môj názor.Milurit je na kyselinu močovú-jej nadmerné množstvo spôsobuje určité ochorenia-prečítaj si o tom na nete-vygoogluj...Nemusíš jej ho dávať,na to by som možno vyskúšala tie doplnky,ale pri jej zdravotnom stave nemusia byť dostačujúce.Ibustrin-na riedenie krvičky..nemusíš jej ho dávať,ale keďže je ležiaca a predpokladám,že z krvných testov zistili,že potrebuje riediť krv može embolizovať..o tom si tiež prečítaj na nete.....
Takže toť moje vyjadrenie,lebo ako som povedala,všetko má svoje pre a proti..

jancecka

Ďakujem vám všetkým za to, že stále máte sily dávať nové a nové rady. Ako môžeme vysadiť všetky lieky? ja som si aj myslela že v kombinácii nepôsobia dobre, inak užíva ich od samého začiatku,čiže od narodenia je na liekoch. VIem že ju to ničí, ale predsa nemôžem povedať, dobre teraz ich vysadíme a začneme s prírodnými potravinovými doplnkami. Nebudú mi veriť, pokiaľ to lekár neodporučí a ten to veru neodporučí. Tak s tým bude problém.
Čo sa týka liečiteľa, mali sme jedného doma. Je to kňaz, má liečivé schopnosti, pomohol veľa ľuďom, aj drogovo závislím, dal ruky nad Silvičku a vraj tam cítil energiu, chuť žiť, je veľa pravdepodobnosť, že sa udzraví. Nie je ľahké mu veriť, keď lekári vravia opak.
Noc bola celkom dobrá, ráno ešte spinkala, aj včerajší deň bol bez väčších komplikácii. Ale nebudem sa zbytočne tešiť, lebo zatiaľ sa to vždy pokazilo.

mirka ff

jancecka mne teraz doslo ze viem o jednom liecitelovi,neviem ci tomu verite.ja som ho poradila kamoske pretoze 4roky nemohli mat deti,boli dva krat na umelom oplodneni a stale sa nedarilo,no a im tento pan pomohol,uz maju dvoch synov.ze on lieci rukami,ale mne ta kamoska hovorila ze si ho volavaju do rakuska do niakej nemocnice k onkologicky chorim pacientom,ze k operaciam,ze ked chceju vediet ze kde a kade maju rezat.no a mam moznost dat ti cislo,ja mozem napisat kamoske a da mi ho.len neviem ci mas o to zaujem,ze jemu mozes kludne aj zavolat a povedat o probleme.

RNG

Janecka, tie lieky co si tu vymenovala dokopy maju tolko bocnych ucinkov, ze zdravy clovek, ktory by ich zobral by bol hned tazko chory.
Nemam casu najst vsetky zle ucinky a zle kombinacie, ale uz hned prve dve skombinovane(digoxin a furosemid) sposobuju nepravidelne bitie srdca a dlho brany furosemid(diuretikum=odvodnovac) znici ladviny.
To iste plati aj na dalsie diuretikum, co berie, verospiran.
A pri tom su na trhu prirodne diuretika, s pridamym draslikom....
Taroflox(atb) by som nahradil napr oreganovym olejom a NAC na vycistenie pluc .Oreganovy olej je zaroven aj silne antifungalny, takze nahradi aj fungolon pravdepodobne.
Cardilan je len malicko draslika a magnezia, ja by som radsej solil solou s obsahom draslika(najdes v Bille,sol s NaCl, KCl a jod) a pouzival magnezium aspartat alebo glycinat, alebo este lepsie, mineraly na kosti a spirulinu.
Quamatel je antihistamin, pouzivaju ho na potlacenie zapalov zaludka(sposobene liekmi!), da sa nahradit Quercitinom a bromelainom napr.
Milurit znizuje vyrobu kyseliny mocovej,"aby sa netvorili mocove kamene a dna", napada pecen a ladviny.
Obycajna voda v dostatocnom mnozstve vyplavi mocovu kyselinu bez chemikalii. A kamene sa daju rozpustit pouzivanim caju z byliny chanca piedra, ktory zaroven vplyva dobre na regeneraciu cinnosti ladvin(+alfa lipoicka kyselina, sylimarin a acetyl L- carnitine)
Ibustrin(idobufen)je len prostriedok proti zrazaniu krvi(znizuje lepkavost platniciek a tym vytvaranie krvnych zrazenin, ale poskodzuje zaludok a vyvolava astmu!!! a skodi ladvinam, podobne ako aspirin.
Znizenie lepkavosti platniciek sa da urobit pouzitim hociktoreho proteolytickeho enzymu ovela efektivnejsie, napr uz raz spomenuty bromelain(vytazok z ananasu)
.......
Nechapem, preco predpisuju tolko skodlivych chemikalii, ktore v kombinaciach su este skodlivejsie.
Vlastne chapem, pouzivaju to, co poznaju a to su len synteticke chemikalie=dnesne lieky.

jancecka

Boli by sme veľmi radi, keby sa mýlili, ako môžu vedieť jej diagnózu len z krvi? Bez cétečka, alebo rengenu, či sona, dá sa to? Nechcem im veriť ale všetko zatiaľ tomu nasvedčuje že majú pravdu. Vraveli aj o zlyhaní obličiek a vidíte, zatiaľ pekne cikáva. Ako by sme sa tešili keby tu s nami ostala a potom by sme prišli do nemocnice a všetkým tým, ktorí ju poslali domov zomrieť by sme ju ukázali. Inak mama mala aj konflikt s jednou lekárkou, ktorá pred 4 rokmi poslala Silviku domov na smrť a mama jej to vytmavila. Teda nedali jej nádej a už ubehli 4 roky. Ale ako správna lekárka čo len hubou mele, sa nejako vyhovorila. Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca, len to hrozne ubíja, keď sme zatiaľ ani jedného jediného nestretli, čo by chcel naozaj pomôcť.

radana

Jancecka,nechapem,ako sa moze jeden lekar takto spravat.Mal by vratit diplom.Nedajte sa tymto odradit a vzdy ked bude tvoja svagrina potrebovat pomoc,nevahajte ani chvilu a zavolajte RZP.Aj ja mam zial bohu ZTP syna a viem co je to boj s lekarmi,ako sa musi clovek domahat pomaly kazdeho vysetrenia,aj ked oni maju tendenciu niektorych ludi odpisat.Netreba sa vzdavat.A ked si uz clovek mysli,ze vyhral boj s lekarmi,pride dalsi-s uradnikmi.Ale to vy tiez urcite velmi dobre poznate.DRZIM PALCE a tesim sa s vami za kazdu dobru spravu,ktoru sem napises.

jancecka

fú, zubárka, na toto som dosť nezodpovedná, dlho predlho som nebola a veru už aj mňa začínajú pobolievať, ale ja sa raz vzchopím a pochodím všetko zanedbané D: držím palce

bambuľka26

Jancecka, som rada, že noc bola kľudná, ja som si tento tvoj príspevok stiahla a opýtam sa priateľov, lekárov, čo je to za chorobu a či ozaj niet pomoci. Držím palce k dnešnému dňu. Ja bežím k zubárke, držte mi palce, zatiaľ papá