Pollinex Rye

ja:)

ahojte,ked som vybrala druhu vakcinu tak sa okrem unavy objavili aj zvysene teploty, takze som s tym sla za alergologickou a ta mi povedala,ze ludia tieto injekcie znasaju v pohode. A kedze ta unava stale neprechadzala ,tak mi vzali asi hektolitre krvi a uvidim ake budu vysledky. Ale ved ja som nikdy nemala taketo "stavy" unavy a zvysene teploty,dokonca aj problemy s nizkym tlakom sa objavili. A to som ho mala vzdy ukazkovy 120/80 Zeby moj organizmus tak blbo zareagoval?Nastastie sme sa dohodl1i ze tu tretiu vakcinu -najsilnejsiu vynecham.

RNG

to nie je kura, len docasne odstranenie symptomov.
Ale vakcina obsahuje aj plno chemikalii a biologickeho zamorenia tela. Ucinok(postranny) je kumulativny, tj cim dlhsie to beries, tym mas viac zamorene telo.
A to plati na vsetky vakciny.
Osobne som za Quercitin, bromelain, vitamin C, dumbier, curcumim, boswelin...
To nie su telu cudzie latky ale potravinove doplnky a tiez su ucinne na pelove a ine alergie.

ty

Caute. pollinex Rye beriem uz 2 rok, zaciatkom roka, ale nikdy som s tym nemal problemy, unaveny som nebyval, akurat ze ruka ma bolela z toho jak slak, doktor povedal, ze to je v poriadku..inak ako liek je perfektny, symptomy sa mi neprejavili az do neskorej pelovej sezony- okolo augusta, takze vrelo odporucam ako kuru.