Rakovina?

Príspevok v téme: Rakovina?
megana

Chcem sa niekoho spýtať ako je tomožné čo sami stalo. Mám 44 rokov a na citológiu chodím pravidelne každý rok.
V marci 2007 som mala CIN I. Teraz v marci som mala menzes 2krát do mesiaca ,tak som išla k lekárke(bola tam nová lekárka). Tá mi znova urobila cit. ale hneĎ sa jej niečo nepozdávalo tak ma poslala na kolposkopiu. Lekár mi povedal že to vyzerá na CIN 5 a zobarl aj vzorku na biopsiu.
Takže som v šoku a čakám čo bude, ale diagnozu napísal že je to rakovina.
Ako sa to mohlo tak rýchlo zmeniť ??? Kde sa stala chyba ? Potom načo sa toľko hovorí o prevencii ??? Som zúfala, lebo som rozvedená a mám len 7 ročného syna.

megana

A výsledky sú tu. Teraz som prišla od lekárov je to ťažká dysplázia (CIN 4). Nie je to najhoršie, zajtra ma čaká konzílim, ktoré rozhodne o operícii.

dugi

vážená megana,držím vám palce. Predsa len ak by sa niečo potvrdilo pozrite sa prosím na www.drnona.euweb.cz a pozorne si všetko preštudujte. Na Slovensku máme veľmi dobré skúsenosti s liečbou rakoviny a kĺudne vám sprostredkujem kontakt na ľudí ktorí tým prešli, aby ste sa mohli uistiť že je tu veľmi veľká šanca na vyliečenie.Samozrejme všetko závisí od okolnosti a štádia choroby. Ak máte nejaké otázky,napíste mi na dusan.o@drnona.eu.sk a ak budem moct,veľmi rád vám pomožem. Ešte raz držím vám palce .....dugi

[zruseny12]

pekny den prajem,budem na teba zajtra mysliet a potom daj vediet ako si dopadla,hlavne sa nestressuj i ked to bude zle,lebo len das sancu chorobe...

RNG

A skrobovin a inych sacharidov, ktore sa tak isto menia na cukor v tele, ci uz to prebieha za pol hodiny alebo za 5, tak ci tak skoncia ako cukry.

floral

uz asi rok si stale nieco citam o rakovine krcka maternice. za posledny rok som sa uz dost naplakala... a znazim sa na to cele pozerat z tej najpozit.stranky. mne uz ster nerobia, vezmu mi vzdy kusok tkaniva(dost velky). davam si to robit v UK aj na slovenku + vysledky posielam este aj do inej nemocnice. verim, ze v mojom aj v 'meganinom' pripad sa to podchyti a dostane pod prijatelnu kontrolu. note: ake vysledky mala tvoja kam. a ake rok pred tym? je mi z toho strasne...