Rakovina?

Príspevok v téme: Rakovina?
megana

Chcem sa niekoho spýtať ako je tomožné čo sami stalo. Mám 44 rokov a na citológiu chodím pravidelne každý rok.
V marci 2007 som mala CIN I. Teraz v marci som mala menzes 2krát do mesiaca ,tak som išla k lekárke(bola tam nová lekárka). Tá mi znova urobila cit. ale hneĎ sa jej niečo nepozdávalo tak ma poslala na kolposkopiu. Lekár mi povedal že to vyzerá na CIN 5 a zobarl aj vzorku na biopsiu.
Takže som v šoku a čakám čo bude, ale diagnozu napísal že je to rakovina.
Ako sa to mohlo tak rýchlo zmeniť ??? Kde sa stala chyba ? Potom načo sa toľko hovorí o prevencii ??? Som zúfala, lebo som rozvedená a mám len 7 ročného syna.

mira

Connie, prepáč, ešte niečo a viac ťa nebudem obťažovať : lekári, farmaceutický megapriemysel, mliekárenská a mäsiarska lobby veľmi dobre vedia, že by to mohli zabaliť. A tak svorne tvrdia, že strava nemá žiadny vplyv na choroby. Majú v rukách všetky pečiatky a kúpenú oficiálnu podporu štátu. My, obyčajní ľudia, si nevieme predstaviť, aké peniaze sa tam točia.

[zruseny12]

kazdy mame svoj kus pravdy a pravda je, ze bez lekarou by sme nemohli ani existovat i ked je vela takych,co nepomozu,CEST VINIMKY-ale taky je uz zivot a kazdy si musi najst tu spravnu cestu pre seba...inak by sme nemohli fungovat...ja osobne by som ani lekarom nechcela byt,lebo je to velmi zodpovedna praca a tam treba poriadnu hlavicku...mne sa paci serial DR.HAUS,to je lekar z velmkym L...ale je to len film...ale ide spravne na choroby atd.

coniie

O.K ja zasa suhlasim s tym co napisal/a plastik, preto som reagovala. Mas prevdu mariaa, len si nemozem pomoct pre mna je makrobioticka strava absurdna a keby bola vseliekom na vsetko tak by to lekari mohli zabalit a neexistovali by ziadne choroby. Keby kazdemu zarucovala zdravie tak by ju predsa vsetci jedli.

tinka777

www.gynekology.szm.sk
Pozri tuto stranku.
Tento lekar je velmi velmi dobry spolupracuje s Martinskou fakultnou nemocnicou. Velmi odporucam!
Si sice az z Kosic neviem je to dost daleko ale ved musis vediet sama.

[zruseny12]

coniie,vies muzi,maju jednu vyhodu oproti nam zenam,a to tu,ze oni nemaju ziaden zasah do organizmu,my zeny mame o to tazsie,ze pri kazdom zasahu do nasho tela sa organizmus oslabi...priklad:/ked zena otehotneje,ked potrati.pri menstr.atd./sak co ti budem pisat sama to urcite vies.Ja osobne do narodenia dcery som nemala ziadne zdravotne problemi az po jej narodeni,jasne ze za to nevinnim ju,ale bol to zasah do organizmu a to telo to nezvladlo...a pritom som jedla a snazila sa jest zdravo.Ja nechcem Miru zastavat,ale urcite potraviny maju vpliv na urcite choroby si zober,ked mas KVASINKY-tiez nemozes vela sladkeho atd.Alebo alergie na potraviny....je to vsetko velmi zlozite a clovek len musi si vybrat to co mu vyhovuje...Mira len pise svoje poznatky s skusenosti.Ja mam zase skusenosti s kvapkou krvi tak ju casto spominam tu tiez...kazdy pise len svoje nazori...

megana

Ano chcem to konzultovať ako sa povie na dvoch frontách, ale musí byť prv výsledok. Slová podpory mi dávajú silu a nie čo som mala robiť. "Ja vacia nejem..."

coniie

Mariaa ona je zastankynou makrobiotiky, ak som dobre pochopila z ostatnych prispevkov a vsade na kazdu chorobu napise ze je to tym ze ludia jedia maso a vajcia atd... Moj muz je maximalne vsazravy:)) Maso ma kazdy den a je zdravy ako rybicka a to ma 40 rokov. Naposledy bol u lekara pred mozno 12 rokmi takisto moj otec a neviem vobec ti muzi su akysi odolnejsi voci chorobam, neviem ale tiez su mi jej nazory cudne.