mam buducnost?

Príspevok v téme: mam buducnost?
speedlink

mam nejaku buducnost ked mam neviem ako to nazvat ale cudne vedomosti? myslim to tak ze velmi zle ovladam napr. zo slovenciny sklonovanie slov a podobne a ani tomu nejako nechapem.Alebo zo zemepisu nejake obycajne veci co vie asi kazdy ja o nich nemam ani potuchu ale napr. kolko meria nejaka hora ararat a co je snom spojene vam poviem aj o polnoci.A tak je to zo vsetkym fyzika,dejepis,prirodopis nejake obycajne veci vobec neviem ale nieco konkretnejsie ovela menej zname viem aj sa o to dost zaujimam.Mam len 16 rokov a vemli sa zaujimam o mitologiu grecka,rima ,staroveke narody o vesmire viem kopu informaci co nepoznam ani dospeleho co vie tolko co ja.Tak isto aj z oblasti informatiky viem toho vela.Ma to zmysel sa ucit a doslova badat v knihach o tychto informaciach aj ked mnohe zakladne veci mi chybaju? Ja sa o tie zakladne veci ani nezaujimam nepritahuje ma to,to co vedie iny akoby som ja nemusel.Robim chybu uplatnim sa v buducnosti niekde?

dadaa

ver mi, co si sa ucila na strednej, ti bude na dve veci, okrem rozhladu, na vyske ti natrepu tolko kravin do hlavy, ze vsetko toto zabudnes:)

[zruseny12]

a ty mas dost vedomosti na to aby si mal nejaku buducnost,len aby si mal stastie a dostal sa tam kde ta to bavi,lebo dnesnej dobe clovek musi mat aj stastie...aby robil a studoval to, co ho bavi a zaujima...ja som mala zaujem o NAVRHARKU,tuzila som byt nou,ale nemala som na to zazemie atd.a tiez som vyhladavala len take temi a zemepise som sa o tom nedocitala...alebo v slovencine...

[zruseny12]

a taky priklad:nebavilo ma ucit sa jazyky.A teraz asi v 38 rokov som zacala sa ucit nemcinu a isla mi lepsie ako v skole-lebo som to chcela a zaujimala som sa o to...tak toto tam vela robi...musi mat clovek zaujem...

[zruseny12]

ja som mala podobny problem,ale ja som tiez nemala zaujem,o ucenie/ucila som sa len tak priemerne/keby som fakt bola chcela tak mam same 1 /takze je to vela o chceni....,ale nehovorim ,ze som hlupa,len musis chciet,nemas asi zaujem o to preto ti to neostava v hlave...len to o co sa zaujimas...ale zaklady urcite mas zo ZDS-nie?

speedlink

v skole prechadzam bez problemov ak sa normlane pripravujem na kazdu hodinu mam zvecsa len 1.Matiku sa nepotrebujem ani ucit za cely cas co som na strednej som doma nevypocital ani jediny priklad a v skole len nejaky jeden aby som vedel co robime a mam z nej same 1. Ja by som aj tie nejake zaklady z niecoho vedal len ich velmi rychlo zabudnem. Akoby jednoduche veci mi rychlo vypadli z hlavy a tie tazsie tam zostali,doslova sa nalepili.

veronika

zatni zuby, uc sa riadne, aby si s a dostal na vs, podla tvojich vedomosti odporucam Historiu,a lebo archeologiu, mozno biologiu, astronomiu.

majka_

no podla mna, na to, ze mas 16 rokov, vies toho dost vela (ja mam skoro 20 a o vesmire viem toho dost malo, informatiku viem akurat, ako pouzit internet, word, excel a power point, zemepis... no ani zo Slovenska toho vela neviem - akoze daco hej, ale nie vsetko; dejepis - no neviem z neho vela, len nieco

brm

suhlasim s prispevkami ale, zase na druhej strasne aspon zaklady zo vsetkeho musis mat..lebo prepadnes zo skoly alebo sa nedostanes na vysoku a nebudes sa moct venovat tomu co ta bavi a v com si dobry..Napriklad ja si myslim ze zo stredoskolskej matiky su uplne vygumovana..ani neviem ako som poprechadzala z nej :))..Ale zase kebyze neviem ani zatat..nedostanem sa na strednu..na vysoku..Teraz som na vyske vybrala som si obor ktory ma bavi..a v ktorom nemam ani naznak predmetov, v ktorych sa nevyznam ,vid.matika, fyzika a tak..