"Kvapka lasky"

....

Takzvane "kvapocky lasky" same o sebe neobsahuju spermie,protoze su vyluckom prostaty a ako by ste mali vsetci vediet pred sexom,ze spermie sa tvoria a vylucuju zo semennikov.Spermie mozu obsahovat iba v pripade predchadzajucej ejakulacie v blizkej minulosti,ak sa dostatocne "nepreplachla" mocova rura-uretra mocom.Ale opakujem dostatocne,pretoze spermie su schopne prezit v idealnych podmienkach 72 hodin.A k tomu,ze niekto spava veselo bez kondomu a bez tehotenstva?Samozrejme,ved zena nie je plodna kazdy den.Proste stastie alebo v opacnom pripade smola,neplodnost.

....

Takzvane "kvapocky lasky" same o sebe neobsahuju spermie,protoze su vyluckom prostaty a ako by ste mali vsetci vediet pred sexom,ze spermie sa tvoria a vylucuju zo semennikov.Spermie mozu obsahovat iba v pripade predchadzajucej ejakulacie v blizkej minulosti,ak sa dostatocne "nepreplachla" mocova rura-uretra mocom.Ale opakujem dostatocne,pretoze spermie su schopne prezit v idealnych podmienkach 72 hodin.A k tomu,ze niekto spava veselo bez kondomu a bez tehotenstva?Samozrejme,ved zena nie je plodna kazdy den.Proste stastie alebo v opacnom pripade smola,neplodnost.

simkarta

mna trapi ta ista otazka,,zazila som to pred 2dnami,tak sa pytam,ci je mozne otehotniet,lebo akosi sa tu neviete dohodnut.proim pomoc!

hmmm....

nooo je tu strasne vela tem co sa tyka kvapôciek lasky... ja som toho uz vela citala na internete... nasla som clanok pisany od gynekologaa... kvapocky lasky obsahuju spermie jedine vtedy ak v blizkom case sa chlapec urobil... inak nie... a poznam vela ludi ktory uz rok aj viac spia bez kondomu a nic sa zatial nestalo.. tak neviem .. mozno zavysi aj od toho ake ma chalan sikovne spermie :D .... tak neviem toto je moj nazor...

DESmodka

no podla mna sa tam nachadzaju spermie, ved to mas ako keby predvrcholenie chalana :, davala by som si bacha aj tu kvapku.

rfrfr

V tom se nenachadzaju ziadne spermie a povedal mi to aj gynekolog!tak neviem co tu trepete ze otehotniet z toho.....uz netarajte tolko boze..jedine ze by mu uslo semeno ale hentie kvapky to su riadna kravina a ak aj niekto z toho akoze otehotnel urcite vtom mal semeno a bol to neschopny chlap co nevie sukat!....taky nech ani nesuka..a tie co sa tu obavate takychto hovadin ze z toho otehotniete..aby ste sa za par rokov nedivili ked budete xcet byt tehotne ze to tak rychlo a hned nepojde!lebo ste poniektore tak naivne ze to az boliiiiiiiii

moisha

Áno dá sa otehotnieť, kamarátka je toho príkladom...
na tie si daj pozor, pretože kvapky lásky sa nezdajú, ale sú zradné, pri nich je takisto vysoké riziko otehotnenia, kedže obsahujú spermie!!!