Lutenyl - skúsenosti

majkaM

ja uzivam lutenyl uz asi 4 roky. dam si ho v 16.ty den cyklu a uzivam 10 dní. menštruaciu dostavam na 31. alebo 32. den. Nepocitujem nejake negatíva no ani pozitíva(okrem tej pravidelnej menštruacie). Ale vraj je to lepsie ako uzivat antikoncepciu!

jane84

Ahojte. ja som dnes dostala liek lutenyl doteraz som brala 14 dní estrofem a teraz mi plus predpisali aj lutenyl. vraj aj ja mam dostat menzes po dobrati tabletiek. jaj pevne vtom dúfam aj ked ztoho co tu pisete stracam nadej ja uz nemam dlhsiu dobumenstruáciu. a som ztoho uplne zúfala.vy ste nepribrali ztýchto liekov ja mam pocit odkedy ich beriem ze nejako priberam . hm xi neva hlavne ze mi pomozu .

janiska

Tak zajtra bude 10.den od dobratia lutenylu a stale som nedostala :(( uz som zufala, neviem v com moze byt problem. Tehotna isto nie som..

livia200006

menstruaciu po uzivani LUTENYLU mozes najskor dostat 24 hodin po uziti poslednej tabletky a najneskor do 10 dni....netreba sa kvoli tomu stresovat,menzes pride...

janiska

Takze, dobrala som ho v nedelu, v pondelok som mala 28.den a stale nic. Viete mi prosim povedat, ako lutnyl ucinkuje? Ci sa mozem spolahnut na to, ze menstruaciu vdaka nemu dostanem.

Mate niekto este nejake skusenosti?

Prosiiim.