Slaba imunita

Príspevok v téme: Slaba imunita
majuska_

ako si mozem zlepsit alebo zvysit imunitu? beriem uz asi 5. antibiotika za posledne 3 ci 4 mesiace. teraz beriem Xorimax, ktore je ako som sa docitala penicilinove antibiotikum. moj problem je teraz taky, ze mam zapalene hrdlo, trosku problemy s prehltanim a upchaty nos. chori su aj moji 2 bratia, ale oni beru len Bioparox a jeden berie Calcium sirup. Lekarka mi dnes povedala, ze ona mi neda len taketo lieky, ale mi da rovno antibiotika, lebo moja imunita je velmi slaba a som chulostivejsia (z jednej choroby som sa nemohla dostat vyse mesiaca). pomohlo by mi liecenie vo vysokych tatrach? ked som bola asi pred 5 rokmi v Lucivnej pod Tatrami, tak som tam ochorela asi po 2 tyzdnoch a dostala som astmaticky zachvat. bojim sa, aby sa mi imunita nezhorsila este viac. co mam robit?

leylea

Celkovo musis poporit svoju imunitu, hlavne postupne, ziadne huraaa system. T.j. zdravsie stravovanie, vela surovej stravy, ktora je plna enzymov a vitaminov v prirodzenej forme. V primeranej miere sport lahke prechadzky- turistika- neskor beh, posilka... otuzovanie.
V spolupraci s DOBRYM imunoalergologom liecba na posilnenie imunity. Na zapalove stavy v ustnej dutine uz spominany Bactoral. Na posilnenie celkovej imunity napr. Imunor.
Urcite ale musis byt trpezliva, vsetko nepojde zo dna na den.

Milena29

Čavte.Mala som všetko z toho čo píšete ale asi Herboimun je taky nenasilny a som s ním v pohode a ani to nevnímam.Proste odporúčam a aj pre dedi je v pohode. Pa.

bosorkam

pri skúšaní mnohých variant som našla niečo z doplnkov výživy ako je napr. vit. B17 niekde v kombinácií i s inou látkou napr. resveratrolom alebo Una de gato či pod. čo vy na to? nejaká skúsenosť ? vraj je to na imunitu zároveň...

alena6122

ja osobne uzivam vita biosa, je to vytazok z bylin v tekutej forme, davam aj malemu synovi do cajika a nie je chory uz vyse roka.

Pravda je to

Juj jak ste uz trapne s tym wobenzymom! Ked som aj kedysi uvazovala nad nim tak teraz uz just nie! Keby bol taky dobry tak by si ho tu nemusela pod tolkymi roznymi nickmi natlacat....!

ludmila_L

Nasa rodina uziva dlhodobo Wobenzym a nebyvame vobec chori! nie je najlacnejsi, tie peniaze su ale dobre investovane. Zdravie je to najcennejsie, co mame a neoplati sa na nom setrit. Dobre spracovany informacny web o Wobenzyme je tento www.wobenzym24.sk - vsetky potrebne infosky pokope :)

talina

Výborný na imunitu je super bromelain a papain, je identický s wobenzymom , ale pomer množstvo cena je lepší, stačí jedna tabl. denne, nemusíš 10 až 30 tbl. ako pri wobewnzyme, potom betavital koncentrát cviklovej šťavy, Imuno c komlex s quercetínom- protibakteriálny cibuľový extrakt a pre deti výborný tekutý multivitamínový sirup koncentrát šťavy z 11 druhov ovocia, tiež je dôležité užívať kvalitné probiotiká a pravidelne otužovať pobytom na vzduchu, športom a striedavou studenou sprchou. Podrobnejšie o prípravkoch si pozri na stránke mojezdravie.sk alebo aj inde. My nakupujeme u nich kvôli osobnej skúsenosti, dosť nám pomohli. Pozri si aj kefírové zrná na výrobu domáceho kefíru, je výborný a dá sa dostať zadarmo pri objednávke hocijakého produktu. Teraz tiež skúšame vodný kefír, ale máme ho ešte len v štádiu kvasenia. obidva nápoje sú výborné tiež na imunitu a rôzne ochorenia.

spokojna123

s wobenzymom som aj ja spokojna aj ja – beriem ho len 3 mesiace sice ale nemam uz aspon nonstop plny nos ako som zvykla mat pred tym