Krajsi den je tu....

Príspevok v téme: Krajsi den je tu....
boobika...

ahojte..mam 15 rokov a mala som nutkanie zalozit tuto temu...proste niekedy sem zajst a popisat o tom co sa udialo co ma-nas trapi alebo naopak tesi...nechodim sem dlho takze neviem asi to moc nesuvisi so zdravim ale dufam ze to nikoho nebude obtazovat....tak ked si chce niekto pokecat nech sem napise a ja alebo aj niekto iny urcite odpise..cloveku sa ulavi ked si moze popisat aj s ludmi z ineho prostredia ako zije...takze..ak mate nieco na srdci piste piste..tesim sa...

sedmikraska

mam od vcera 22 :) nie je tu az taky problem sa zamestnat, ale ked nemas autro, tak si tu stratena, bo to su take oblasti, kde ani busy nejazdia (velke mesta nemam rada) aj my teraz byvame tak kde mame len 4 susedou:)
btw: dnes rano sme mali pei plote maleho jelenceka- vsade je tu volne vela zvieratok. Tento rok je uz asi neskoro, ale vyskusajte prist cez leto oberat maliny- zije sa vtedy v karavanovom mestecku, kde je asi 250 slovakov a cechov

boobika...

fidorka2..
ak myslis stranku ako pokec napriklad tak dakujem pekne..je to tam sami uchyl...a okrem toho viem ze je to o zdravi a take pokecanie si prispieva k tomu dusevnemu zdraviu...a myslim ze jedna tema este nikoho nezabila..teda aspon dufam:D..

fidorka 2

dievčatá ale na takéto pokecanie si ste si mali zvoliť radšej inú stránku, veď je ich dosť, tu si ľudia radia navzájom keď majú rôzne zdravotné problémy

boobika...

uaaau..no hned by som sla ale vzhladom na moj vek-15- by ma asi len tak nepustili:D...
vzdy ma ta krajina lakala niekedy sa tam prist pozriet tak dufam ze raz sa tam dostanem..uz som si splnila pariz rim a florenciu...v lete chcem otca nahovorit aby sme sli do spanielska..tak dufam ze aj to skotsko raz vyjde..
a ked sa mozem opytat sedmikraska..kolko mas rokov?..staci zhruba len aby som mala prehlad..:)

sedmikraska

Skotsko je nadherna krajina- sadni do lietadla aprid- byvame na severe 5 minut od mora s vyhladom na delfiny a tulene :) kludne prid k nam na dovolenku aspon sa mi postaras o kocurika, ked som v praci :) milujem Slovensku prirodu, ale tu je to este krajsie omnoho :) a su tu velmi mili ludia- nemusis ani dom zamykat a v autach si nechavaju kludne kluce

sedmikraska

no ja teraz zijem v Skotsku, ale pochadzam z Topolcian. Musim to stihnut dnes, bo sa obavam, ze zajtra idem znova do prace :(
v sobotu som sa teda nikdy neucila, no ale ani v nedelu.. :) Pisomky som opisovala :)
wewerka tiez som si rano umyvala vlasky- mam velmi rada ten pocit, ale mame slaby prud vody, tak je velmi otravne stat nad vanou pol hodiny :(
cat aj ja chcem plaaaz!!

wewerka

nooo ja som si dnes po dlhom case umyla vlasy a konecne som aj s vodou odplavila tu zlu naladu ktora ma cele dva dni drzala.