porucha vnimania

Príspevok v téme: porucha vnimania
neviemktosom

ahojte,mam taky problem zvlastny,ze proste,,asi mesiac si uz nic neuvedomujem,,neviem kade chodim,,proste idem si lahnut vecer ale ako keby som o tom ani nevedel,,,proste daka porucha vnimania alebo co,,,,nemozem sa na nic ani dako sustredit a tak,,,bol som na CT hlavy a EEG a nic nezistili,,,,citim sa ako keby sa mi svet snival,,,ide to rychlo volako a nic si neuvedomujem..

mjanik

je možné,že ide o chrbticu ako celok-preliečiť krížovú časť a ak by to nepomôhlo,tak aj krčnu časť-akupunktúra.

neviemktosom

ja uz fakt neveim co,,,nikde mi nic nezistili,,nemoze sa EEG zanedbať? RNG a ktorymi napriklad? ja uz skusim vsetko

neviemktosom

wuaa,,tak neveim ci som alergicky alebo co,,,ci to ma nieco aj spolocne s tym stavom co mam
ale mam spuchnute pod ocami,,a aj hornu cas nosu mam spuchnutu,,a mam stale pocit ako keby mi nan ho niekto tlacil aj na oci

neviemktosom

wuaa,,tak neveim ci som alergicky alebo co,,,ci to ma nieco aj spolocne s tym stavom co mam
ale mam spuchnute pod ocami,,a aj hornu cas nosu mam spuchnutu,,a mam stale pocit ako keby mi nan ho niekto tlacil aj na oci