Detox. vanicka

Príspevok v téme: Detox. vanicka
bebe1

Prajem prijemny den . CHcela by som sa Vas spytat na vas nazor na detoxikac. vanicku . Citala som o nej v jednom casopise ... . Vopchate si nohy do vanicky a po niekolkatych minutach je voda sfarbena do hneda a pod. . Zevraj je to zalozene na elektrolyze... . Sfarbenie vody je tiez indikatorom .. o ake organy a pod., sa jedna .. . Dakujem za vsetku radu .. nazor.

ivka123

vopred hovorim ze nie som ta spominana pani:-) len chcem pridat skusenost - my sme to doma mali, kupila to babka na jednej predvadzacej akcii. je pravda ze voda sa sfarbovala, aj to vydavalo taky zvlastny zapach, co mi trosku vadil. co je zaujimave tak kazdemu z rodiny sa voda sfarbovala inac - sestra mala svetlejsiu, mama na zaciatku az ciernu (mozno lebo pracuje v prostredi s tazkymi kovmi), postupne pri dalsich aplikaciach vsak bola voda vzdy svetlejsia. no ked prisiel oco zo zahranicia a dali sme mu nech tiez vyskusa, mal tmavu a my svetlu. takze nejakym sposobom to zrejme naozaj reaguje na ludske telo. no co sa tyka pocitov, mama so segrou vraveli ze sa potom citia lahsie, ja som ziadnu zmenu neregistrovala:-) babka vraj mala vo vode plno mastnych ok, lebo je "trosku pri tele":-) tymto to vsak nechcem ani obhajovat, ani zatracovat. cenu si uz nepamatam a teraz to uz ani nemame doma, je to u babky a dedka, no dostali k tomu 3 spiraly, ktore sa ponaraju do vody a z nich za par mesiacov uz dve nefunguju! chceli reklamovat ale vraj im nechcu uznat - presnejsie neviem, dlhsie som s nimi nebola. takze tolko moje skusenosti...

bebe1

aj ja sa pripajam!
Nie, zuzulka, nehnevam sa :-).
Prave naopak, chcem Ti podakovat!! .. keby som sem nenapisala a Ty, zuzula nereagovala ... pri najvacsej pravdepodobnosti by to maminka kupila .. . Takze este raz Dakujem:-)

zuzula111

nehnevaj sa, nechcela som ta urazit, ale je to uz hrozne co sa dnes deje a za co su ludia ochotni vyhodit peniaze. vsetko je uz len sama reklama. aj moja kamaratka so svojou dcerou chodili sa detoxikovat k tej majitelke magazinu luna a mozem ti povedat, ze tam vyhodili vela penazi a nic im to nepomohlo, len im stale predavala dalsie a dalsie produkty a nic. a ona tam ma aj taky pristroj na dodavanie energie. ked tam lezis, chvilu mas pocit, ako ti to pomohlo a prides domov a si tam kde si bol. ona ani nie je lekarka, len ma nejaku strednu skolu ani neviem aku. tak nech tvoja mama dobre rozmysla kde da peniaze. radsej nech sa obrati na lekara a poradi sa ak ma zdravotne problemy, ci by jej nepomohla zmena zivotospravy. to je ta najschodnejsia cesta. drzim jej palce.

bebe1

zuzula... :-)) tak netreba ma hned ,,titulovat" :) potreboval som sa popytat ...bo mamina kupi vsetko ... . A lacne to teda ozaj nieje ..

bebe1

dakujem ... a prepacte nevedela som, ze toho tu bolo uz popisane ... moja mamička chcela aby som sa tu na to popytala,bo ju to zaujalo ... . dakujem zuzka

zuzula111

ale je dost mozne, ze aj ty si ta pani, o ktorej tu pisem, a takymto sposobom si si vlastne nenapadne tiez chcela urobit reklamu. nie nahodou?

zuzula111

no a ten magazin luna, mila moja, vies co to je? to je vlastne internetovy casopis, ktory zalozila prave ta pani, co robi detoxikaciu a okrem ineho tam ma aj tu vanicku. je to cele vlastne kvoli jej reklame. ludia tam idu na ten casopis, lebo su tam zaujimave temy a zaroven sa dozvedia aj o jej cinnosti a tak ma stale novych klientov. ked nieco take objavis, vzdy patraj po zdroji. bude ti hned jasne kolko bije.

zuzula111

preboha, ved tato tema tu uz bola a uz sa tu o tom ludia vyjadrovali aka je to kravina a podvod. nic nekupuj, neminaj peniaze. ja som to pozerala na nove, tam to dokonca aj nejaky fyzik vysvetloval ze je to vsetko klamstvo. a stoji to nehorazne peniaze. ked do vody nestrcili nohy,aj tak sa sfarbila. takze neblbni!!!