po akom čase chodenia ste maly prvé bozkávanie, prvý sex

dianqaa

ja som sa so svojím priatelom prvykrat bozkavala asi po tyzdnoch co sme spolu zacali chodit vonku to sme spolu nechodili ... mala som vtedy 16 a bozkavala som sa prvykrat ale mne sa to velmi pacilo a bola som rada ze to bolo prave s nim ... asi tyzden po prvej puse sme sa pohadali a asi 5 mesiacov sme spolu nic nemali a ked som si konecne zvykla bez neho tak sme sa znovu dali dokopy .... prvy sex som mala takisto s nim asi po 9 mesiacoch co sme sa dali znovu dokopy ....... teraz mam 18 sme spolu este stale a to je uz rok a pol pomaly =))

lulicek

ja som sa s priatelom bozkavala prvykrat ked sme spolu este nechodili ale o par dni na to sme sa dali dokopy..a sex sme mali po osmich mesiacoch...mam sice este len 16 ale nijak na mna netlacil ja som sa citila pripravena a tak sme to vyskusali..a nelutujem to :) a sme spolu uz rok a pol :))

verčaaa

cafQoo jaa som prvu pusu dostala asi po tyzdni co sme sa spoznali a zacali sme spolu chodit, sme spolu uz 3 mesiacee a sex este neplanujeme mam len 15 tak si myslim ze mi nic neutecie.... ked budeme pripraveny obaja nezavaham xD...:)-

verčaaa

cafQoo jaa som prvu pusu dostala asi po tyzdni co sme sa spoznali a zacali sme spolu chodit, sme spolu uz 3 mesiacee a sex este neplanujeme mam len 15 tak si myslim ze mi nic neutecie.... ked budeme pripraveny obaja nezavaham xD...:)-

Kajka 19

Mam priatela s ktorym chodim uz takmer 7 mesiacov, prvu pusu sme si dali v prvy den nasho chodenia:) predtym som ho poznala take dva mesiace. Nemali sme este zatial sex. Stale o tom rozmyslam ale neviem sa rozhodnut, myslim si, ze skor nie ako ano. Mam zatial 19 a ked este chvilku pockam isto nic nestratim. S priatelom planujeme spolocnu buducnost tak dufam, ze to raz vyjde:) po skole

mary-anne

to je asi vsetko individualne a podla okolnosti.. napriklad teraz mam noveho priatela, bozkavali sme sa na stvrty den a sex? no ten este nie a ani ho tak skoro neplanujem, ale tak clovek nikdy nevie, co sa moze stat.nikdy sa neda predvidat, ze kedy je ten vhodny cas.. ale doteraz som to vzdy tak mala,ze sex tak po 2-3mes chodenia.nech sa predsa len lepsie spozname..

jully

prvýkrát som sa bozkávala hneď na prvom rande.S mojím priateľom som sa stretla pomocou netu.:) Už sme spolu vyše roka,a prvý sex sme zažili po 7 mesiacoch.:)