po akom čase chodenia ste maly prvé bozkávanie, prvý sex

jakhob

Tak s mojou súčasnou partnerkou sme boli dlho kamarátmi a potom priateľmi, blízkymi priateľmi a potom sme si spolu začali. Prvá pusa bola ešte keď sme boli veľmi blízkymi priateľmi, počas Silvestra 2008 (resp. asi o druhej v noci 1.1.2009) a začali sme si o mesiac neskôr (1.2.2009). Prvýkrát sme sa naozaj pobozkali až o 14 dní a sex sme mali až po 5 a pol mesiaci a stál za to čakanie !!! Nikam sa neponáhľajte a vychutnajte si to, postupne pomaličky, naberajte grády :))

hanka12356

tak ja som sa bozkavala prvy krat v 13tich s chalanom s ktorym som sa predtym videla iba raz, bozkavali sme sa asi 2-3 hodiny vkuse.. odvtedy presli dva roky, nemam frajera, ale bozkavala som sa asi s dalsimi piatimi a toto leto idem opat za tym chalanom do jeho mesta (za tym,co som sa s nim prvy krat bozkavala) a idem s nim vyskusat moj prvy sex... Sa tesiim.. On uz nieje panic, takze dufam bude vediet co a ako :)

lululienka3

No ja som sa prvy krat milovala v 20 rokoch a to s priatelom s ktorym chodim tri roky a bolo to na nasom trojrocnom vyroci a myslim ze onic som neprisla ked som tak dlho cakala.

2renca21

Kazdy by mal zacat so sexom vtedy kedy chce...a tvrdenia ze v 14,15 alebo inom veku je priskoro a je to ake si neslusne alebo co ,nie su podla mna najlepsie.Chcela by som teda vediet aka je vekova hranica "slusneho sexu"..a kto to vlastne stanovuje kedy clovek moze uz sexovat??..ved sex si pita telo tak preco mu ho nedat jasne ze len vtedy ak ma clovek staleho priatela uz aspon nejake tie cca 3 mesiace a myslia to obaja vazne:)...

sonja2811

pripraveny na sex ?..na to sa pripravujete _?..alebo pusa po mesiaci _?...ved to ide "od ruky":P..chlapec ta chyti a uz to ide:-).., len musi byt odvazny , nemam rada takych, co su pokakani...

moniqa87

najprv tu bola vlna deciek co sa s tym riadne ponahlali a teraz je tu vlna tych co si to nechali po dvadsiatke... zaujimave... uz som zvedava na dalsiu vlnu

dobra vila

Prvy francuzak, aj moj prvy sex = 22 rokov :D (s tym chlapcom, s ktorym chodim doteraz. Teraz mam 23). A prvy sex sme mali po troch mesiacoch chodenia.
P.S: tiez som sa citila ako ina odroda, exot, ze som bola panna. To tym uz chodim, co uz :-P

lolojo

ja mal prvy sex v 23 a vobec som sa za to nehanbil, ze tak neksoro. Ak ta dievca miluje,tak ju to este viac potesi..AK je to len obycajna mrcha a bolo by jej to na smiech, bud rad, ze vies s kym mas docinenia. ted mam 26 dovi dopo:)