Polámané, štiepiace sa nechty

bm

Mne pomohlo uživať každý deň 2 tabletky megacéčka a 2 tabletky zinku. Predávajú balenie Megacéčko so Zinkom.

nicetina

na slabe a lamave nechty dlhodoba kura: raz za tyzden namocit nechty na 10 minut do vlazneho oleja(moze byt aj ten,ktory sa pouziva na varenie)s par kvapkami citronu...

medicka

olivovy olej, davat na nechty...zarucene ! :)aj mne sa kedysi poriadne lamali a stiepili nechty, ale raz som vyskusala olivovy olej, len tak ma to napadlo a teraz si ich mozem vrazit aj o stenu, len sa prehnu a vratia do povodnej polohy... :)

maťa

nechty??ja som mala ten podobny problem dakedy a teraz mam ich polroka asi uplbne dlhe.ale nestacia len pripravky ale aj zdrava vyživa...pomahaju musli datle a pod.raz zy tyžden si rob kuru napr minutu nehaj nechty v olivovom oleji.

miša

Kúp si v lekárni vápnik, ten je na nechty dobrý, už po dvoch týždňoch sa ti zlepšia. Ja som už tiež bola bezradná, ale kámoška mi to odporučila a fakt to pomáha

ZyxerkA

sjella- mno ja si nechty moc nelakujem, a aj tak ich mám také.. =;(
mell- ten lak som už skúšala, aj iné.. nepomohlo.. =;(

sjella

to co je za somarinu????? :-DDD tak to ma teda pobavilo. dik. No, ja som tiez kedysi mavala take nechty, no casom to preslo a teraz mam zdrave, krasne.. najviac sa mi stiepili ked som si ich casto lakovala a odlakovavala.potom som si ich na cas prestala lakovat a neviem, ci to, alebo zazrak, ale odvtedy su super.. a obcas si ich aj nalakujem

mell

pozeraním na mesiac?fuha,tak to neviem,ale mne velmi pomohol lak a ardecca-nail builder,priesvitný.Odkedy si s ním lakujem,nechty mám pevné a nelámu sa.odporúčam