mala otazocka

Príspevok v téme: mala otazocka
sikavka

Heh, no. Mam taku otazku. Zacinam skusat robit frajerovi rukov. Lenze netusim ako. Nejake tie bohyby viem, to chapem, a su pre mna celkom prirodzene, ale. Asi nieco robim zle, pretoze sa mi este nestalo, ze by sa spravil. Teda...problem je v tom, ze on ma trenky. Neviem, ci to tak vobec ide, ale ak ano, tak ako uvidim, ze uz strieka, alebo tak? Pls normalne rady, ja viem, smiesne otazky, ale bodla by pomoc. Diki

safa

no neviem... ja v tvojom veku som sa hrala skryvacky... ale asi si na to budeme musiet vsetci zvyknut, ze ta hranica mladych na rozne veci sa posuva...

sikavka

Ono to vobec nie je rychlo. Nahodou, je to uplne ze pomaly, sa spoznavame. Ja som este panna a nemienim to tak skoro zmenit. A urcite by som to nerobila, len aby som sa mu zapacila.

safa

co prestat? robit mu dobre? ´
moja, mas cas proste... nie je to o tom, ze rychlo, rychlo na vsetko a neprestat, len aby som bola v jeho ocich uzas...
nie je to len o tebe, aj on by mal pochopit, ze mate cas

sikavka

Ja viem, len ked. Ako. Ja viem, ze mozem robit este hocico ine, ale... Ja neviem ako, teraz zrazu prestat. Len tak

safa

ano? ale ak ma aj tvoj frajer 14... prosim ta...taky chalani sa vsade so vsetkym chvalia a prikrasluju... no neviem,ako ti to spravne vysvetlit... aj ked sa ty citis vyzreto, tvoj frajer ma psychicky len 12-13... este nevie co so sebou

sikavka

Nie, tu ide o to, ze ja proste. No neviem. Ale ja nejsom ako vsetky ostatne, dajake zaostale pipky 14 rocne. JA proste, rozumovo som dost daleko. A ak by som mohla, tak zrejme aj preskocim nejake rocniky. No neviem, ale ja sa citim uz na asi 16, so vsetkym. Znie to asi blbo.

safa

nechcem byt neprijemna, ale sikavka, nemas malo rokov? alebo to robis preto, aby si frajer myslel, ze si uzasna, a aby Ta nenechal?? tak ako niektore baby v tvojom veku...

lolita22

ja mojmu ani nemusim trenky davat dole aj ked bez nich je to lepsie- tu skor mozno ide o techniku alebo a rychlost pohybov - niekto proste nevladze - lebo ako sa to povie chalani si to robia rychlejsie ku koncu..